GameExpres.sk
  Prihlásenie
Z dôvodu aktuálnej situácie COVID-19 a nariadením vlády je predajňa v Bratislave zatvorená. Eshop stále funguje a tovar posielame kuriérom na Vami zvolenú adresu.

Pro Cycling Manager 2016

Hra pre PC
Hra pre PC Pro Cycling Manager 2016
Kategória:športový simulátor
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 14,99€

Kľúč k hre Pro Cycling Manager 2016Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Pro Cycling Manager 2016:

Staňte sa na PC športovým manažérom tímu profesionálnych pretekárov a zúčastnite sa skvelej sezóny 2016 nabitej novými funkciami, viac než 200 pretekmi (550 etáp) vrátane slávnej Tour de France 2016 a La Vuelta. Vašou úlohou bude koordinovať všetky aspekty tímového života: nábor, zmluvy s cyklistami a sponzormi, manažment zamestnancov, tréning a správa pretekárskeho kalendára... navyše budete musieť počas etáp vykonávať kľúčové rozhodnutia. Hrajte sami, alebo vyzvite manažérov z celého sveta v prepracovanom režime pre viacerých hráčov (vytvárajte súťaže, preteky, pravidlá, kooperačné udalosti atď.)!

V tejto novej edícii sa vracia režim Pro Cyclist Mode, ktorý vám umožní hrať za mladého cyklistu, ktorého musíte doviesť až na vrchol. Tentokrát ponúka ešte viac interakcií medzi vami, členmi vášho tímu, aj vaším manažérom. Režim kariéry poskytuje napínavejšie výzvy vďaka novému systému úloh a sponzorov. Táto edícia pre rok 2016 je realistickejšia vďaka grafickým vylepšeniam, novým krajinám, prehľadnejšiemu rozhraniu, vylepšenému predávaniu informácií a pokročilejšej umelej inteligencii, ktorá berie viac dôrazu na fyziologické schopnosti jazdca a tiež vylepšuje tvar a správanie počas únikov. A nakoniec budete môcť zdielať obsah s komunitou prostredníctvom Steam Workshop, vďaka čomu bude váš zážitok z hry neustále čerstvý a svieži.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, Win 8, dvojjadrový procesor 2,2GHz, pamäť 3,0GB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 8600 GTS / Radeon HD 2600 XT / Intel HD 3000), 11,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Pro Cycling Manager 2016:

video na YouTube

Súvisiace produkty
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť