GameExpres.sk
  Prihlásenie

Pro Cycling Manager 2018

Hra pre PC
Hra pre PC Pro Cycling Manager 2018
Kategória:simulator zavodni manazer
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 34,99
Aktuálna cena : 25,99€

POPIS Pro Cycling Manager 2018:

Vkĺznite do topánok športového manažéra a preveďte svoj profi cyklistický tím výzvami nabitou sezónou 2018. Pretekajte vo viac ako 200 pretekoch naprieč 500 etapami okolo sveta, vrátane slávnych Tours ako La Vuelta a ikonické Tour de France.

DOVEĎTE SVOJ TÝM K VÍŤAZSTVU
Budete mať na starosti všetky rozhodovania týkajúce sa vášho tímu: najímanie tých najlepších cyklistov a členov tímu, vyjednávanie zmlúv, zháňanie sponzorov, zostavovanie rozvrhu pretekov, tréning ... počas preteku vyberajte tú najlepšiu taktiku, ktorá vašich jazdcov dovedie k víťazstvu. Hrajte sólo alebo v online hre viacerých hráčov v ligách či klanoch až so 16 hráčmi a ukážte všetkým, kto je ten najlepší profi cyklistický manažér!

Pro Cycling Manager 2018

PÔŽÍTOK Z PRETEKU
Novinkou je pokročilá správa zmlúv a vyjednávaní v režime kariéry s prepracovanými mechanizmami prestupov a náboru. Dočkáme sa hlbšieho systému rozvoja v režime Pro Cyclist, s viacerými možnosťami ako kedykoľvek predtým, aby ste si svojho cyklistu mohli urobiť podľa svojho. A v neposlednom rade sa jedná o celkovo lepší zážitok z preteku vďaka mnohým vylepšeniam vrátane väčších trhákov a realistickejšej a agresívnejšej umelej inteligencie počas šprintov.

povanocni18

zdielaj na:
Súvisiace produkty
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť