GameExpres.sk
  Prihlásenie

Pro Cycling Manager 2020

Hra pre PC
Hra pre PC Pro Cycling Manager 2020
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Pro Cycling Manager 2020:

Bude vaše rozhodnutie správne? Stretnite sa s pelotónom vo viac ako 230 závodoch a 650 etapách od Tour de France cez La Vuelta až po klasické súťaže v kalendári World Tour. Staňte sa manažérom cyklistického tímu a vystúpte s ním až na vrchol! Aby ste sa tam dostali, budete sa musieť starať o financie a nábor, plánovať tréning a implementovať svoju stratégiu. A úplne prvýkrát v sérii Pro Cycling Manager sa musíte starať o svojich pretekárov a ich morálku! Jedno rozhodnutie dokáže zmeniť všetko ...


SPRÁVNY MANAŽÉR
Musíte načúvať požiadavkám svojich cyklistov (účasť na pretekoch, osobné ciele atď.) A buď ich odsúhlasiť, alebo zamietnuť. Ste manažér a jedine vy môžete robiť rozhodnutia, ktoré dokážu udržať vyvážený tím a motivovať vašich cyklistov v kľúčových chvíľach, keď sa s tímom snažíte dosiahnuť tie najlepšie výsledky.

Pro Cycling Manager 2020

VLASTNÝ CYKLISTA

V režime Pre Cyclist môžete zároveň hrať za svojho vlastného cyklistu a snažiť sa posunúť svoju kariéru až na vrchol. Uspeli ste v režime kariéry? Potom hrajte v online režime až s 15 ďalšími hráčmi z celého sveta.

manažer cyklistiky

NOVINKY V EDÍCII 2020

- 21 oficiálnych etáp Tour de France 2020
- Režim kariéry: Starajte sa o morálku svojich cyklistov: Budú na vás mať požiadavky (účasť v pretekoch, nábor cyklistov atď.) A vaše rozhodnutia budú mať vplyv na ich morálku a výkony.
- Udržujte si vyvážený tím pomocou kľúčových prestupov.
- Motivácia počas pretekov: V Každom závode je motivácia vašich cyklistov spojená s morálkou a kľúčovými udalosťami, ako je nosenie tričiek, víťazstvo v predchádzajúcej etape a pod. Úplne motivovaný cyklista môže excelovať v dôležitých okamihoch závodu, medzi ktoré patrí pelotón a príprava na finálny sprint.
- Nový asistent, ktorý vám pomôže s plánovaním závodov
- Prepracovaný ovládací panel
- Vylepšená umelá inteligencia, ktorá je agresívnejšia a odvážnejšia

kolo manažer

zdielaj na:

Video / Ukážka Pro Cycling Manager 2020:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť