GameExpres.sk
  Prihlásenie

Quantum Break (Timeless Collectors Edition) + CZ

Hra pre PC
Hra pre PC Quantum Break (Timeless Collectors Edition)
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:

AKCIA :

Zahrajte si Quantum Break v českom jazyku! GameExpres je sponzorom českého prekladu od známeho tímu lokalizace.net. Ak si u nás kúpite hru, tak Vám na email pošleme súbor s češtinou.

POPIS Quantum Break (Timeless Collectors Edition):

Ak chcete prežiť v súčasnosti a zachrániť budúcnosť, musíte ovládnuť čas. Tvorcovia hier Alan Wake a Max Payne predstavujú Quantum Break – revolučnú zábavnú hru, ktorá stiera hranice medzi samotným hraním a televíziou. Quantum Break predstavuje svetu novú generáciu zábavy, ktorú umožňuje iba konzola Xbox One.

OPRAVTE ČAS PREDTÝM, NEŽ VŠETKO ZNIČÍ
Keď sa pokazí čas, vaším ihriskom sa stanú katastrofy. Ako hrdina Jack Joyce si budete prebojovávať cestu epickými katastrofami, ktoré sa budú mihať tam a späť v čase. Avšak prežitie v tomto nestabilnom svete a zastavenie konca samotného času je možné len zvládnutím nových časových schopností.

PONORTE SA DO DRAMATICKÉHO PRÍBEHU
Zlyhaný experiment so strojom času spôsobil narušenie samotného času a Jack Joyce musí po kúskoch vykonávať nápravu. V boji o záchranu času musí tiež bojovať s nemilosrdnou spoločnosťou Monarch Solutions, na čele ktorej stojí jeho starý priateľ Paul Serene, z ktorého sa teraz stal jeho nepriateľ. Jack sa snaží zo všetkých síl zachrániť čas, avšak Paul sa mu to snaží za každú cenu prekaziť.

UŽITE SI BITKY S ČASOM
Posuňte hranice akčného filmového dobrodružstva v tomto svete s narušeným časom. Manipulujte s časom tak, aby ste získali navrch. Znehybnite protivníkov v jedinom okamihu. Pretože do vašej výzbroje patrí i čas, súboje sú nepredvídateľné.

KĽUČKUJTE MEDZI KOLOSÁLNYMI KATASTROFAMI
Čas okolo vás kolabuje a vytvára úchvatné časové skoky obidvoma smermi, v ktorých náhle nehybný svet divoko poskakuje v čase tam a späť. Čas môže začať preskakovať kedykoľvek a pôsobiť najrôznejšie katastrofy, zatiaľ čo čas poskakuje dopredu a späť. Preplietajte sa medzi nepredvídateľnými katastrofami, inak im podľahnete.

EDÍCIA OBSAHUJE:
- Hru Quantum Break
- Blu-Ray disk s Making of dokumentom
- Knihu Making of
- Soundtrack na CD
- Plagát

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, pamäť 8,0GB RAM, grafická karta s 2,0GB RAM (GeForce GTX 760 / Radeon R7 260x ), 68,0GB voľno na disku, DVDROM, procesor Intel Core i5-4460 2.7GHz alebo AMD FX-6300, vyžaduje 64 bit OS a aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Quantum Break (Timeless Collectors Edition):

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Quantum Break (Timeless Collectors Edition):

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Quantum Break osciluje mezi seriálem a akční adventurou. Ve hře hraje prim - hrátky s časem. Příběh je větvený na vaše rozhodnutí a dokáže zaujmout. Hra má své plusy ve vyprávění, minusy v herní době a optimalizaci. Suma sumarum se jedná o průměrnou hru za kterou chce Remedy nadprůměrně zaplatit.
Recenzie na Zing.cz » (60%)
Rukopis finských Remedy je znatelný více než kdy předtím a fanoušci tohoto tvůrčího celku jistě dostanou přesně to, co očekávali. Alespoň tedy co se týče příběhu, ostatní aspekty hry jsou rozporuplné, stejně jako jejich celkové propojení ve výsledný produkt.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť