GameExpres.sk
  Prihlásenie

Realpolitiks (Special Box Edition)

Hra pre PC
Hra pre PC Realpolitiks (Special Box Edition)
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Realpolitiks (Special Box Edition)Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Realpolitiks (Special Box Edition):

Staňte sa vodcom ľubovoľnej krajiny v Realpolitiks, real-time stratégii svetového kalibru! Vyjdite z každej situácie bez úhony a dosiahnite globálnu nadvládu!

AKÝ BUDETE POLITIK?
Pobite sa s problémami moderného sveta a spoznajte viditeľné a neviditeľné geopolitické hranice sveta. Moc a hospodársku silu svojej krajiny môžete využiť k účasti na vojenských konfliktoch a mierových rokovaniach. Zvoľte si vlastnú cestu ako vzdorovať protichodným zájmom iných krajín a pritom bojujte s nepredvídateľnými udalosťami globálnych hrozieb a kríz. Postavte sa tvárou v tvár rozpadu Európskej únie, vzniku islamského štátu, účinkom tretej svetovej vojny a mnohým ďalším fiktívnym a reálnym scenárom.

PROSPERUJTE
Realpolitiks je založená na troch hlavných politických systémoch (demokracii, diktatúre, totalite) a umožňuje rozšírenie vplyvu krajiny rôznymi spôsobmi. Použite diplomatické schopnosti, ekonomickú prevahu alebo vojenskú silu a urobte rôzne morálne a etické rozhodnutia, aby sa vaša stala vaša krajina superveľmocou a občania žili v prosperujúcom štáte.

ROZŠÍRTE SVOJE HRANICE
Rozvíjajte svoju krajinu hospodársky, technicky a vojensky v globálnom rebríčku. Voľba je na vás. Môžete sa stať váženým členom OSN, alebo jadrovým tyranom, ktorý odstrašuje všetkých okolo seba. Rozšírte svoje územie a vytvárajte zámorské kolónie. Pokiaľ to nestačí, môžete sa rozhodnúť presunúť našu civilizáciu do vesmíru!

SPECIAL BOX EDITION OBSAHUJE:
- Hru Realpolitiks
- Bonusové DLC
- Soundtrack na CD
- Veľký obojstranný plagát
- Tri maľované pohľadnice

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, Win 8, pamäť 4,0GB RAM, grafická karta s 1,0GB RAM, 1,0GB voľno na disku, DVDROM, procesor Intel Pentium G3020, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Realpolitiks (Special Box Edition):

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťPole Position 2012 (PC)
Pole Position 2012 (PC)
4,99€
2,50€