GameExpres.sk
  Prihlásenie

Resident Evil 7: Biohazard + DLC

Hra pre PC
Hra pre PC Resident Evil 7: Biohazard
Kategória:akčná adventúra
Multiplayer:NIE
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 27,99
Aktuálna cena : 19,99€

AKCIA : Bonusové DLC

Bonusové DLC

K objednávke od nás získate možnosť okamžite odomknúť šialene ťažkú Madhouse náročnosť a Survival Pack: Handgun Set. Ten obsahuje:
- strelný prach
- klasické a vylepšené náboje do pištole
- tajomnú Lucky Coin

Kľúč k hre Resident Evil 7: BiohazardTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Resident Evil 7: Biohazard:

Siedmy Resident Evil sa vracia ku svojim hororovým koreňom a hodlá do žánru vniesť čerstvý závan strašidelného teroru. Hra sa bude odohrávať po udalostiach šiestej časti, na vidieckej americkej farme, kde budete skúmať tajomstvá a hrôzy rozľahlého panstva.

STRAŠIDELNÝ DOM
Hra sa odohráva na zlovestne tichej plantáži v mestečku Dulvey v Luisiane. Tu sa zoznámite s rodinou Bakerovcov, vrátane zdanlivo nezvestného Jacka a Marguerite. Nikto o nich už dlhú dobu nič nepočul a tak začínajú vznikať rôzne fámy a dohady o tom, čo sa v ich rodinnom sídle stalo.

REALISTICKÝ ZÁŽITOK
Resident Evil 7 prichádza po prvýkrát v sérii s pohľadom z prvej osoby. Tradičná hrateľnosť kombinujúca prieskum, hádanky, akciu a desivú atmosféru však zostáva presne taká, ako pred dvadsiatimi rokmi. Tentokrát ale až v nepríjemne realistickom a osobnom prevedení, ktoré vám naženie husiu kožu a na miestach, o ktorých ste nemali ani tušenie.

NÁVRAT KU KOREŇOM
Okrem hutnej atmosféry a hádaniek sa vracia tiež klasický inventár s obmedzeným počtom slotov. Musíte si teda dobre rozmyslieť, čo budete nosiť. Hlavne nezabudnite na zelené bylinky! Pri prieskume temných chodieb a skrytých zákutí sa budú viac než hodiť.

ZÁHADNÁ ŽENA
Na plantáži sa nepravidelne vyskytuje vydesená mladá žena, zrejme s menom Mia. Kto to je? Prečo ju Marguerite Bakerová uniesla?

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, Win 8, pamäť 8,0GB RAM, grafická karta s 2,0GB RAM (GeForce GTX 760 / Radeon R7 260x), DVDROM, procesor Intel Core i5-4460 2.70 GHz nebo AMD FX-6300, 64 bit OS, hra vyžaduje registráciu emailu v službe Nobox.cz a následne aktiváciu hry v službe Steam!

Video / Ukážka Resident Evil 7: Biohazard:

video na YouTube

Recenzie Resident Evil 7: Biohazard:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Návrat ke kořenům jak se patří. Fanoušci série budou vrnět blahem a celá hra pro ně bude jeden velký herní orgazmus. Všichni ostatní pak dostanou skvělý survival horor s perfektní atmosférou, chytlavou hratelností a především vymazlenou podporou PS VR.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
Cities XXL (PC)
Cities XXL (PC)
29,99€
14,99€  
Civilization VI (PC)
Civilization VI (PC)
47,99€   
Clive Barkers Jericho EN (PC)
Clive Barkers Jericho EN (PC)
3,99€
1,00€   
TOVAR SKLADOM
zobraziťThe Sims 4 CZ (PC)
The Sims 4 CZ (PC)
36,99€
23,99€