GameExpres.sk
  Prihlásenie

Ride 4 + DLC JPN motorky + DLC EU motorky

Hra pre PC
Hra pre PC Ride 4
Kategória:simulator motorky auta
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 29,99€

AKCIA : Bonus k objednávke DLC s japonskými motorkami

Bonus k objednávke DLC s japonskými motorkami

AKCIA : Bonus k objednávke DLC s európskými motorkami

Bonus k objednávke DLC s európskými motorkami

POPIS Ride 4:

Pripravte sa na dokonalý herný zážitok pre každého milovníka rýchlych mašín. Ride 4 vás doženie na vaše maximum vďaka stovkám motoriek, náročným tratiam a úplne novej úrovni realizmu.

ZVOLTE SI CESTU
Naskočte do úžasného a dynamického dobrodružstva, ktoré sa riadi podľa vašich rozhodnutí, a vyberte si vlastnú cestu nech už by to bola regionálna súťaž alebo profesionálna liga. Môžete stať oficiálnym testerom tých najslávnejších výrobcov! Dynamický systém počasia a cyklus dňa a noci vám umožní ukázať že ste najlepší pretekár nehľadiac na počasie alebo svetelné podmienky.

Ride 4

NEURÁLNA AI

Predstavujeme vám A.N.N.A (Artificial Neural Network Agent), náš revolučný neurálný systém umelej inteligencie založený na strojovom učení. Pretekajte na motorkách, ktoré si upravíte k obrazu svojmu proti rýchlejším, chytrejším, presnejším pretekárom! Nechýba tiež online mód, ktorý si teraz užijete viac ako kedykoľvek pred tým, vďaka dedikovaným serverom s nízkou odozvou!

motorku

zdielaj na:

Video / Ukážka Ride 4:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť