GameExpres.sk
  Prihlásenie

Rocket Arena - Mythic Edition

Hra pre PC
Hra pre PC Rocket Arena - Mythic Edition
Kategória:akce tombraider online
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 37,99€

POPIS Rocket Arena - Mythic Edition:

Mythic Edition OBSAHUJE
- Guardian Phoenix Jayto Mythic Outfit
- Frost Princess Kayi Outfit
- Cyber Sailor Blastbeard Outfit
- Stone Temple Izell Outfit
- Pulsar Megablast Trail
- Fragment Return Trail
- 1000 Rocket Fuel*

Za raketové palivo si v Rocket Arena kúpite Blast Pass alebo jedinečné úpravy, vrátane výbavy postáv, Megablast Trails a Return Trails. Úpravy majú iba kozmetický charakter.Vitajte vo svete, kde pravidlá určuje raketové palivo! Rakety vládnu všetkému v hre Rocket Arena, výbušná strieľačka 3 na 3, v ktorej nikdy nevypadnete z akcie. Majstrovsky zvládnite jedinečné rakety a schopnosti svojho hrdinu, ovládnite arénu a staňte sa šampiónmi! Vyskúšajte neustále rastúce ponuku rozličných hrdinov s osobitými schopnosťami. Objavte nové stratégie a taktiky na základe zloženia svojho tímu, preskúmajte širokú ponuku dynamických máp a zistite, čo všetko ponúka herný systém zameraný na rakety. Ste pripravení vyletieť do oblakov?

HRDINOVIA S RAKETOVÝM 
POHONOM
Preskúmajte rozširujúcu sa ponuku fantastických hrdinov s charakteristickými povahovými črtami, zaujímavou minulosťou a rivalitou. Dokonale zvládnite superschopnosti a unikátne rakety svojho hrdinu a dostaňte z tímu maximum.

Rocket Arena - Mythic Edition
KRUTOPRÍSNÁ AKCIA
Nikdy nehovorte "zomri", pretože v Rocket Arena to jednoducho nejde! Aj keď to moc schytáte a budete sa porúčať z arény, neznamená to pre vás koniec akcie. Osedlajte raketu, zmapujte terén a vráťte sa do boja.

NOVÉ STRATEGICKÉ VÝŠKY (A HĹBKY)
Rakety sa ľahko používajú, ale ich skutočné zvládnutie je náročné. Naučte sa, ako zmeniť priebeh boja správnym uhýbaním, pred mierením cieľov a dobre načasovaným používaním predmetov a vybavenie, ako sú raketové magnety, samoodpalovacie míny a rýchlostné bonusy. Splyňte so svojou raketou a ovládnite arénu.

arena shooter
NOVÝ SVET
Crater je plný exotických miest od tropických ruín Gemstone Jungle po moderné utopické Boom City. Na každej mape nájdete plno skrytých vychytávok, pascí a neobjavených miest. S pomocou rakiet skáčte, šplhajte a preskúmajte okolité prostredie. Svet je plný možností - popadnite svoju raketu a odštartujte!

ROZVÍJAJTE HRDINOV
Pre vašich hrdinov neexistujú prakticky žiadne hranice. Za každú hru získavate skúsenosti k odomykaniu súčastí rakiet a totemov a pompézne výbavy, ktoré môžete využiť na úprave ich vzhľadu. Počas hrania si tiež odomknete pôsobivé artefakty - ich kombinácií, zladením a vylepšovaním zaručíte svojim hrdinom atraktívne bonusy k štatistikám a zaujímavé efekty! Ak chcete uspieť v Rocket Championship Tour, budete potrebovať každú dostupnú výhodu.

Rocket Arena - Mythic Edition
ZMEŇTE HRU
Existuje viac ako jeden spôsob hrania. Zapojte sa do klasickej akcie 3 na 3 v režime Knockout alebo sa najprv trochu rozohrajte proti rocketbotom a otestujte svoje obľúbené kombá. Strieľajte góly v Rocketballu, kontrolujte zóny v Mega Rocket a vydajte sa za zlatým pokladom v Treasure Hunt. Odpáľte tú raketu!


zdielaj na:

Video / Ukážka Rocket Arena - Mythic Edition:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťArmy Men Trilogie (ABC) (PC)
Army Men Trilogie (ABC) (PC)
1,99€
0,99€