GameExpres.sk
  Prihlásenie

Saints Row IV (Game Of The Century Edition)

Hra pre PC
Hra pre PC Saints Row IV (Game Of The Century Edition)
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Saints Row IV (Game Of The Century Edition)Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Saints Row IV (Game Of The Century Edition):

Príbeh hry nadväzuje priamo na tretí diel a točí sa opäť okolo starých známych Saints. Štatút týchto fialových gangsterov bude na najvyššej možnej úrovni - budú vodcami slobodného sveta, šéf Saints bol totiž zvolený prezidentom USA a všetko je tak ešte oveľa šialenejšie.

Ako twist máme sľúbenú katastrofickú inváziu mimozemšťanov, ktorí Saints teleportovali do bizarnej simulácie Steelportu. Tam sú superhrdinské schopnosti na dennom poriadku a vaším cieľom bude sa z tejto simulácie dostať.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Vista[32bit], Win 7, Win 8, pamäť 4,0GB RAM, grafická karta (NVIDIA GTX 260 / AMD Radeon HD 5800), 10,0GB voľno na disku, DVDROM, Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 / AMD Athlon III x3, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Saints Row IV (Game Of The Century Edition):

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Saints Row IV (Game Of The Century Edition):

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Na světě jsou lidé blázniví a lidé normální. Pokud patříte do druhé skupiny a zajímá vás, jak svět vidí ti první, Saints Row IV je pro vás. Pokud se řadíte k bláznům, možná si po zahrání budete připadat normální.
TOVAR SKLADOM
zobraziť