GameExpres.sk
  Prihlásenie

Sekiro: Shadows Die Twice

Hra pre PC
Hra pre PC Sekiro: Shadows Die Twice
Kategória:akcia rpg fantasy
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 59,99€

AKCIA :

Darček náramok Sekiro je rozobratý pre predobjednávky vytvorené do 15.3.19 10:20 hod..

POPIS Sekiro: Shadows Die Twice:

Nezomriete len tak. V Sekiro: Shadows Die Twice od tvorcov z FromSoftware, stojacich za takými peckami ako je Bloodborne a séria Dark Souls sa dočkáte temného fantasy s úplne novou hrateľnosťou.

Balenie neobsahuje DVD disk, ale iba kód na stiahnutie hry.

NA CESTE ZA ZÁCHRANOU
Sekiro: Shadows Die Twice je akčná adventúra z pohľadu tretej osoby s RPG prvkami. Hra vás postaví do úlohy zoceleného bojovníka, ktorého misiou je záchrana jeho pána, mladého šľachtica, ktorý je potomkom starodávnej krvi. Dej je zasadený do alternatívneho sveta neskorého 16. storočia, konkrétne do japonského obdobia Sengoku (tiež známeho ako obdobie bojujúcich štátov), čo bolo krvavé obdobie dejín Japonska a hlavný hrdina je jednočlennou armádou na ceste za pomstou a záchranou.

Sekiro: Shadows Die Twice

SMRTIACI ARZENÁL A STEALTH
Po ceste stretnete mnoho rôznorodých nepriateľov a k ich porazeniu vám bude slúžiť smrtiaci arzenál a mocné ninja schopnosti, ktoré vám umožnia skrývať sa, šplhať a samozrejme bojovať s protivníkmi tvárou v tvár v krvavých súbojoch. Kľúčovým prvkom hry je tiež skúmanie sveta, odhaľovanie nového vybavenia a stretávanie nových postáv.

dark souls

HARD CORE
Za hrou stojí uznávaný režisér Hidetaka Miyazaki a tak sa môžeme tešiť na naozaj hard-core herný zážitok, ktorý fanúšikovia od FromSofware očakávajú. Hrateľnosť je obtiažna, ale dá sa oceniť. Súboje sú kreatívne a bosovia sú niečo, čo jednoducho dobre poznáte z Bloodborne alebo Dark Souls hier.

bloodborne

zdielaj na:

Video / Ukážka Sekiro: Shadows Die Twice:

video na YouTube

Recenzie Sekiro: Shadows Die Twice:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Sekiro může působit jako takový chudší člen rodiny legendárních soulsborne her, ale když si člověk uvědomí, že jde spíše o bratrance než sourozence, tak jde o v mnoha směrech výbornou hrou, která potrápí vaše nervy ve velmi jednoduše vypadajícím a fungujícím, přesto náročném obalu, jenž z vás nebude dělat naprostého blbce. Extrémně originální ta hra v ničem úplně není, ale ať se propadnu, jestli není i tak naprosto skvělá.
TOVAR SKLADOM
zobraziť