GameExpres.sk
  Prihlásenie

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 CZ - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 CZ
Kategória:akce
Lokalizácia:české titulky
!!! Plánovaný dátum vydania:
04.06.2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 27,99€



Uvedená cena je zatiaľ len orientačná
a môže sa pred vydaním zmeniť.
POPIS Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 CZ:

Hra Sniper Ghost Warrior Contracts 2 predstavuje doteraz najnáročnejší titul uznávanej série, v ktorom má hlavné slovo presná streľba na ciele vzdialených vyše 1 000 metrov. Dramatická kampaň pre jedného hráča odohrávajúca sa na súčasnom Blízkom východe ponúka prežitok nervy drásajúceho taktického boja hlboko v tyle nepriateľa.

BLÍZKÝ VÝCHOD

Ujmete sa úlohy nájomného zabijaka Ravena, ktorého na blízkovýchodnom území medzi libanonskými a sýrskymi hranicami, kde neplatia žiadne zákony, čaká rad nových kontraktov. Tentoraz mu bola pridelená zdanlivo nesplniteľná úloha, ktorým je likvidácia zákerného zločineckého syndikátu a postavenie jeho členov pred spravodlivosť.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2
ODSTRELOVANIE NA EXTRÉMNÉ VZDIALENOSTI
Na skúsených veteránov čaká nová výzva, lebo Sniper Ghost Warrior Contracts 2 posunie hráča na zbrusu novú úroveň schopností, sústredenie aj presnosti, s ktorou po prvýkrát v sérii budú musieť likvidovať ciele na viac ako 1 000 metrov.

ghost warrior 4
REALIZMUS NOVEJ ÚROVNE 
Tvorcovia, ktorí stáli za pôvodným titulom série, vo svojej novej hre Contracts 2 ďalej posúvajú hranice realistického zážitku odstreľovania; ovládnite široký arzenál zbraní inšpirovaný skutočným vojenským vybavením; preskúmajte rozsiahle prostredie spracované s vycibreným citom pre detail; a postavte sa doteraz najdôveryhodnejším nepriateľom.

contacts 2
PLÁNOVÁNIE ÚTOKU
S celkom novým vybavením sa môžete do plnenia každého z kontraktov pustiť mnohými rôznymi spôsobmi a opakovane. Vyskúšajte si v jednotlivých misiách rôzne postupy a utrácajte svoje zárobky za vylepšené zbrane a vybavenie.

sniper Contracts 2
MODERNIZOVANÁ GRAFIKA
Hra Contracts 2 predstavuje novú úroveň technického spracovania a vďaka optimalizovanej vizualizácie, vylepšenia FPS a pokročilému hernému enginu prináša doteraz najkrajší prírastok série. Vrhnite sa do nenápadnej likvidácie cieľov a vďaka snímaniu obrazu filmovými spôsoby si vychutnajte strhujúce grafický zážitok.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

je uvedená na externej stránke

Video / Ukážka Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 CZ:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť



CSI: Fatal Conspiracy (PC)
CSI: Fatal Conspiracy (PC)
9,99€
3,99€