GameExpres.sk
  Prihlásenie

Someday You'll Return + fyzické bonusy

Hra pre PC
Hra pre PC Someday You'll Return
Kategória:akce
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Someday You'll Return:

XZONE EDÍCIA OBSAHUJE
- steam kľúč na stiahnutie hry Someday You'll Return
- zberateľské balenie s miniartbookom
- mapu herného sveta
- pohľadnicu, ktorá sa objaví v hre
- nášivku turistického oddielu Stely
- exkluzívny turistický denník od spoločnosti Wander Book
- exkluzívnu turistickú vizitku od spoločnosti Wander Book
- kódovaciu kartičku, ktorá vám pomôže s hádankami v hre

Vydajte sa nájsť svoju dcéru vo výpravnom príbehovom horore z pohľadu prvej osoby Someday You'll Return v úlohe zúfalého otca. České herné štúdio CBE Software hru zasadilo do prostredia inšpirovaného českou prírodou a zasadilo do neho mnoho reálnych miest, ktoré môžete navštíviť aj v skutočnosti. Hľadanie začína práve teraz a tu!

OTCOVSKÁ LÁSKA
V hre sa ujmete úlohy Daniela, Stelinho otca, ktorý je nútený okolnosťami sa vrátiť do miest, do ktorých prisahal, že sa nevráti. V lesoch narazí na podivných ľudí, pokúšajúcich sa mu pomôcť pochopiť dôvody Stelinho úteku. Someday You'll Return rozvíja intímny koncept rodičovského strachu, klamstiev a odmietania prijať zodpovednosť za svoju minulosť. Kým príbeh obsahuje silné hororové elementy, nie je úplne vždy jasné, kto je vlastne to najstrašnejšie monštrum v hre.

Someday You'll Return

AKO V SKUTOČNOSTI

Hra Someday You'll Return sa odohráva v Českej republike, pričom neduplikuje miesta presne, ale vývojári v CBE Software sa snažia zachytiť atmosféru českej prírody. V hre sa tak objavujú známe miesta zasadené na virtuálnej mape a tak ich môžete navštíviť nielen v hre, ale tiež si môžete urobiť výlet osobne. Verného stvárnenia sa dočkali tiež typické české lesy, ponúkajúce unikátne prostredie odlišné od napr. Škandinávskych či Amerických.

someday youll return

SLOVANSKÁ HISTÓRIA

Dočkáme sa "polootvoreného" sveta s jasnými prvkami pomáhajúcimi v orientácii, kedy vývojári implementovali tiež populárne turistické značky, teda navigačný systém datujúci sa od konca 19. storočia. Hra celkovo vsádza na miestnu históriu a tak niektoré lokácie a legendy v hre sú naozaj prastaré, kedy ich zmienky spadajú do 9. storočia.

xzone edice someday youll return

VIAC NEŽ WALKING SIMULATOR

Someday You'll Return ponúkne ďaleko viac, než len zážitok známy z "walking simulátorov". V hre je implementovaných tak niekoľko ďalších mechanik, zvyšujúcich variabilitu herného zážitku, či už s craftováním či bylinkárstvom v unikátnom rozhraní, či interakciou s herným svetom alebo mobilným telefónom, skrze ktorý môžete využívať GPS a komunikovať s ľuďmi cez SMS správy. Každá vaša akcie potom má dôsledok a ten sa prejaví v systéme Karmy. Tieto a ďalšie herné prvky (striedanie dňa s nocou, lezenie po skalách, stopovanie, stealth a ďalšie) prinesú jedinečnú hrateľnosť v krásnom prostredí českej krajiny s napínavým príbehom plným zvratov.

xzone edice

zdielaj na:

Video / Ukážka Someday You'll Return:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťWatch Dogs 2 CZ (PC)
Watch Dogs 2 CZ (PC)
30,99€
24,99€