GameExpres.sk
  Prihlásenie

SoulCalibur VI

Hra pre PC
Hra pre PC SoulCalibur VI
Kategória:akcia box historicke
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 49,99€

POPIS SoulCalibur VI:

SoulCalibur VI predstavuje posledný vstup do premiérovej série bojových hier zameraných na zbrane a nadväzuje na epický príbeh bojov za nájdením legendárnych mečov Soul Swords. Vydajte sa na cestu naprieč jednotlivými etapami 16. storočia, navštívte známe miesta zo série SoulCalibur a odkryte skryté tajomstvá.

V TELE ZAKLÍNAČA
V rámci hry SoulCalibur VI sa navyše môžete tešiť na hrateľnú postavu Geralta z Rivie zo série Zaklínač. Geralt využije oba svoje meče a všetky znamenia a bude určite jedným z najväčších obľúbencov u hráčov.

SoulCalibur VI, ktorá nikdy nevyzerala takto dynamicky a dramaticky, ponúkne úžasné grafické spracovanie vďaka Unreal Engine 4.

NAPRIEČ ETAPAMI
Cestujte naprieč etapami v 16. storočí a zažite zápas o dva legendárne meče za využitia kompletného rostra ikonických postáv série SoulCaclibur, ako sú Mitsurugi Sophitia, Kilik, Nightmare, Ivy a ďalšie!

0219_cenega

zdielaj na:

Video / Ukážka SoulCalibur VI:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie SoulCalibur VI:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Solidní fantasy bojovka s výbornými souboji, slušnou nabídkou hratelných charakterů a slabší příběhovou částí. Fanoušky žánru tento počin rozhodně neurazí.
TOVAR SKLADOM
zobraziť