GameExpres.sk
  Prihlásenie

SpellForce 3

Hra pre PC
Hra pre PC SpellForce 3
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS SpellForce 3:

SpellForce má korene hlboko v kombinácii stratégií v reálnom čase (RTS) a žánrom hier na hrdinov (RPG). V hre SpellForce 3 sa hráči vracajú ku koreňom ságy SpellForce a zažívajú vojnou sužované časy vo svete Eo, ktoré vedú ku katastrofickej udalosti, po ktorej sa odohrávajú prvé dva diely. Veľte svojim jednotkám, starajte sa o svoju družinu hrdinov, posilňujte svoje ozbrojené vojská, dobývajte kľúčové oblasti, rozširujte svoje zvrchované územie a užite si udalosti, ktoré menia svet a ktoré vás zblízka zavedú ku rituálu konvokácie.

JEDINEČNÁ HRATEĽNOSŤ
Unikátna hrateľnosť kombinujúca žáner RTS a izometrických RTS je pre sériu SpellForce vlastná. V strategickej časti sa hráč sústredí na makromanažment, teda celkovú stratégiu, dobývanie oblastí, správu veľkých skupín jednotiek atď. V časti RPG potom hra kladie dôraz na mikromanažment družiny hrdinov behom bitky, schopnosti všetkých hrdinov priradené na klávesnici.

SpellForce 3

SILNÝ VELITEĽ ARMÁDY
Vytvorte si svoju partiu hrdinov, kedy na výber máte z niekoľkých kombinácii rôznych schopností. Pripravte svoje jednotky a vybojujte bitku všetkých bitiek. Hráči naviac môžu využívať terénu, formácie jednotiek, viditeľnosť či prieskum.

rpg strategie fantasy

BOHATÝ SVET A EPICKÝ PRÍBEH
V priebehu hrania odhaľujte hlboký a sofistikovaný príbeh, ktorý nakoniec vedie k udalostiam, ktoré zapríčinia konvokačný rituál a zmenia celý svet. Ten sa nazýva Eo a je bohatý na udalosti, intrigy a tajomstvá, pričom sa v ňom skrýva mnoho koristi pre hráča. Kampaň ponúkne vyše 30 hodín hrania a pokiaľ nebude stačiť tá, čaká vás hra pre viac hráčov s rôznými režimami, kooperatívny aj kompetitívny.

SpellForce 3

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

je uvedená na externej stránke

Video / Ukážka SpellForce 3:

video na YouTube

Recenzie SpellForce 3:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
SpellForce 3 nabízí nezvyklý, ale fungující model kombinující RPG prvky s real-time strategií. Singleplayer se zaměřil více na vyprávění příběhu, zatímco v multiplayeru už zažijete pravé RTS bitvy s možností kooperace. Titul je však zatížen větším množstvím chyb, takže bych raději chvilku vydržel, než dojde k jejich nápravě. Pokud se přes ně ovšem přenesete, můžete se pustit do kvalitně napsaného dobrodružství v pohádkových kulisách světa Eo.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť