GameExpres.sk
  Prihlásenie

Spintires: Černobyl CZ

Hra pre PC
Hra pre PC Spintires: Černobyl CZ
Kategória:simulator
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Spintires: Černobyl CZ:

Spintires: Černobyľ je dokonale desivé rozšírenie pre Spintires! V hre Spintires: Černobyľ sa ocitnete v úlohe černobyľského drevorubača vybaveného úplne novými vozidlami B-157 a B-505. Vďaka Geigerovmu počítaču sa budete vyhýbať silne rádioaktívnym oblastiam a hľadať ťažobné miesta, bez toho aby došlo k prílišnému poškodeniu vášho vozidla.

HOR SA DO ZÓNY
26. apríla 1986 spôsobila technická chyba odhalená počas bezpečnostného testu v jadrovej elektrárni Černobyľ v severnej Ukrajine výbuch a požiar, ktorý zničil mesto Pripjať a okolité oblasti. Bola nariadená počiatočná evakuácia, ktorá zachránila približne 116 000 ľudí, a armáda ustanovila karanténnu zónu v okruhu 30 kilometrov. O niekoľko rokov neskôr objavili neoficiálni prieskumníci známi ako stalkeri nákladiaky, ktoré vchádzali do karanténnej zóny pod zámienkou ťažby stromov zničených pri požiari. Pravda je však taká, že dochádza k masívnemu výrubu zdravých borovíc, ktoré sa potom predávajú po celej Európe.

Spintires: Černobyl

BUDE I STOOKÁ RYBKA?
Spintires vás zavedie do desivého a detailne spracovaného prostredia v okolí černobyľskej jadrovej elektrárne, Pripjati, Červeného lesa, jazera Kupsta a radaru Duga. Skúste splniť exkluzívne černobyľské achievementy na Steame a nájsť neslávne preslávený "Černobyľskej spár". Súčasťou je aj nové cvičisko inšpirované Černobyľom, ktoré obsahuje zariadenie pre testovanie vozidiel!

off-road

zdielaj na:

Video / Ukážka Spintires: Černobyl CZ:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťDestroy All Humans! (PC)
Destroy All Humans! (PC)
24,99€
22,99€