GameExpres.sk
  Prihlásenie

Star Wars: Battlefront (Ultimate Edition)

Hra pre PC
Hra pre PC Star Wars: Battlefront (Ultimate Edition)
Kategória:akčná FPS
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 15 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 26,99
Aktuálna cena : 23,99€

Kľúč k hre Star Wars: Battlefront (Ultimate Edition)Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Star Wars: Battlefront (Ultimate Edition):

Bojujte za najznámejších hrdinov a zloduchov galaxie, akými sú Darth Vader alebo Boba Fett. Stretnite sa s obľúbenými postavami z pôvodnej filmovej trilógie. Staňte sa hrdinom, alebo zloduchom. V hre Star Wars: Battlefront môžete ľubovoľne prepínať medzi pohľadom prvej a tretej osoby. Bojujte po boku kamaráta online, zdielajte odomknuté veci a kryte na bojisku jeden druhému chrbát. Bojujte za Impérium alebo Rebelov offline, a to buď sami, alebo s kamarátom, v rámci vytvorených misií.

Pripravte sa na presun do jednej veľmi vzdialenej galaxie. Fotorealistická grafika a autentické zvukové efekty od talentovaného tímu štúdia DICE s prístupom k rekvizitám a lokalitám pôvodných filmov zo sveta Star Wars™. Zúčastnite sa bitiek na planétach Hoth, Endor, Tatooine a predtým nepreskúmanej planéte Sullust. Strieľajte z blasterov, riaďte speederbike, pilotujte snowspeeder, alebo veľte skupine AT-AT. Bojujte za osud galaxie.

Battlefront je multiplayerová akčná hra, v ktorej je možné sa prepínať medzi pohľadom prvej a tretej osoby. Čakajú vás rozsiahle pozemné boje až pre 40 hráčov a boje pre menšie skupinky. Vo vzdušných súbojoch môžete pilotovať legendárne stroje typu Tie-fighter, alebo X-Wing. Multiplayerová hra ponúka množstvo herných módov, ako Walker Assault, Blast, Fighter Squadron a Supremacy. Hráčom, ktorí si chcú zmerať sily s počítačom ovládanými súpermi hra ponúka módy Survival, Battle alebo Trials, v ktorých môžu sami, alebo spoločne s kamarátmi bojovať za Impérium alebo Rebelov.

ULTIMATE EDITION OBSAHUJE:
- Hru Star Wars: Battlefront
- Digitálny obsah z Deluxe Edition
- Season pass (Battle of Jakku, Outer Rim, Bespin, Death Star, Rogue One: Scarif)

Hlavné rysy :

  • Hrajte za kultové postavy sveta Star Wars, ako Darth Vader alebo Bobba Fett
  • Walker assasult - herný mód až pre 40 hráčov, v ktorom sa Rebeli za pomoci bombardérov Y-wing snažia zastaviť útok imperiálnych strojov AT-AT
  • Supremacy - herný mód až pre 40 hráčov, kde vzdušné i pozemné jednotky Impéria a Rebelov bojujú o kontrolu nad 5 strategickými bodmi
  • Blast - klasický tímový deathmatch 10 vs. 10 so Star Wars zápletkou
  • Survival - singleplayerový mód, v ktorom sa hráč snaží zastaviť nápor nepriateľských jednotiek

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, Win 8, dvojjadrový procesor 3,3GHz, pamäť 8,0GB RAM, grafická karta s 2,0GB RAM (GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850), 40,0GB voľno na disku, DVDROM, procesor Intel i3 6300T, vyžaduje 64 bit OS a pripojenie k internetu!

Video / Ukážka Star Wars: Battlefront (Ultimate Edition):

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Star Wars: Battlefront (Ultimate Edition):

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Nový Battlefront je hra jako dělaná pro fanoušky Star Wars, kteří upřednostňují formu před obsahem a kterým stačí nesmírně autentické zpracování. Po odebrání prvků Star Wars světa ale zůstane jen lehce nadprůměrná multiplayerová střílečka, která trpí zbytečnými chybami a leckdy doplácí na absenci většího množství obsahu.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťFarming Simulator 19 (PC)
Farming Simulator 19 (PC)
32,99€
20,99€