GameExpres.sk
  Prihlásenie

Star Wars Jedi: Fallen Order

Hra pre PC
Hra pre PC Star Wars Jedi: Fallen Order
Kategória:akčná adventúra
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 54,99
Aktuálna cena : 27,99€

AKCIA :

Akčná cena je platná len do 12.7.2020 alebo do vypredania zásob.

Kľúč k hre Star Wars Jedi: Fallen OrderTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Star Wars Jedi: Fallen Order:

Autori série Titanfall z Respawn Entertainment predstavujú novú akčnú adventúru, ktorá ponúkne originálny príbeh zo sveta Star Wars. Dej sa bude otočiť okolo padawana, ktorý prežil tragické udalosti z filmovej epizódy III a uskutočnenie príkazu 66. Pôjde o hru pre jedného hráča, bez mikrotransakcií.

SILA JE VŠADE
Ovládnite svoj um ovládania svetelného meča v dômyselných útokoch, blokovaní a vyhýbaní sa nepriateľom. Vaša zbraň a Sila je to, čo správny Jedi potrebuje na zvládnutie akejkoľvek prekážky. Pri zdokonaľovaní vašich schopností sa môžete tešiť na bitky ako vo filmoch. Hráči musia k nepriateľom pristupovať strategicky, prehodnotiť silné a slabé stránky súpera a chytro využiť svoj tréning rytiera Jedi.

Star Wars Jedi: Fallen Order - Deluxe Edition (PS4)

NOVÝ PRÍBEH ZO SVETA STAR WARS
Fanúšikovia sveta Hviezdnych vojen určite spoznajú nejednu ikonickú oblasť, zbraň, vybavenie a nepriateľa, zatiaľ čo stretnú celý rad nových postáv, droidov a navštívia nové lokácie. Dej sa odohráva po rozkaze 66 a vy ste jedným z posledných Jediov.

hvězdné války

GALAXIE VÁS OČAKÁVA
Preskúmajte prastaré lesy, veterné útesy a strašidelné džungle kedy chcete a vydajte sa na dobrodružstvo známou galaxiou. bola zhabaná Impériom a ako utečenec musíte bojovať o svoje prežitie, zatiaľ čo skúmate záhadu dávno vyhynutej civilizácie v snahe vzkriesiť z popola rád rytierov Jedi.


zdielaj na:

Video / Ukážka Star Wars Jedi: Fallen Order:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťArmy Men Trilogie (ABC) (PC)
Army Men Trilogie (ABC) (PC)
1,99€
0,99€