GameExpres.sk
  Prihlásenie

Star Wars: Squadrons

Hra pre PC
Hra pre PC Star Wars: Squadrons
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:20ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 37,99
Aktuálna cena : 33,29€

AKCIA :

V objednávke poznačte veľkosť trička do poznámky.
Veľkosti sú: S, M, L, XL, 2XL.

POPIS Star Wars: Squadrons:

Buďte majstrami vo hviezdnych súbojoch v autentickom zážitku zo sveta Hviezdnych vojen (Star Wars) s novou hrou Star Wars: Squadrons. Pripútajte sa a užite si adrenalín v multipllayerových bitkách jednotlivých letiek 5 na 5! Hra potom tiež ponúkne strhujúcu príbehovú kampaň pre jedného hráča, ktorú si nemôže nechať ujsť žiadny fanúšik Star Wars.


NA SVOJE STANOVISKÁ
Pred odletom na meniace sa bojisko po celej galaxii vymyslite so svojou letkou v inštruktážnej miestnosti vhodnú stratégiu. Stretnite sa v intenzívnych bitkách 5 proti 5 v režime viacerých hráčov, alebo sa spojte so svojou letkou a vychýľte jazýček na váhach v monumentálnych bitkách celých flotíl. Spoločne tvoríte výkvet galaxie.

Star Wars: Squadrons

LEGENDÁRNE STÍHAČKY

Usadnete do kokpitov rôznych tried stíhačiek z výzbroja Novej republiky aj Impéria, vrátane A-wingu a devastujúcého TIE bombardéra. Upravte si loď, podľa potreby prevádzajte energiu medzi ich systémami a protivníkov zničte v strategických vesmírnych súbojoch.

hvězdné války letka

BUĎTE PILOT V STAR WARS

Kokpit je vaším domovom. Využite jeho riadiace panely vo svoj prospech a naplno si vychutnajte intenzitu boja z pohľadu prvej osoby - ostatne od nebezpečného vesmíru vás delí len tenký trup lode z kovu a skla. Vydajte sa do vzduchu v strhujúcich režimoch pre viac hráčov a v jedinečnom príbehu pre jedného hráča zo sveta Star Wars, ktorý pojednáva o operácii ku koncu Galaktickej občianskej vojny. Vďaka možnosti zahrať si celé Star Wars: Squadrons vo VR usadnite na sedadlo pilota a nechajte sa naplno vtiahnuť do hry.

letka

MISIA JE JASNÁ

Star Wars: Squadrons ponúka od prvého dňa úplne sebestačný zážitok, v ktorom odmeny získavate hraním. Stúpajte po rebríčku a za jasne daný postup si odomknite nové komponenty ako zbrane, trupy, motory, štíty a kozmetické predmety, ktoré sa postarajú o neustále sviežu hrateľnosť.

tie fighter

zdielaj na:

Video / Ukážka Star Wars: Squadrons:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťTitanfall (PC)
Titanfall (PC)
16,99€
14,79€