GameExpres.sk
  Prihlásenie

Street Fighter V

Hra pre PC
Hra pre PC Street Fighter V
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Street Fighter VTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Street Fighter V:

Legendárna bojová séria je späť! Po prvýkrát na novom Unreal Engine a po prvýkrát v novej generácii konzol. Tešiť sa tak môžete na ohromujúce vizuálne spracovanie a starú dobrú hrateľnosť, vďaka ktorej už sme zničili nejeden ovládač. Na svoje si prídu veterání série, aj úplní nováčikovia.

NOVÉ, AJ PÔVODNÉ POSTAVY
Birdie a Charlie Nash sa vracajú do partie k ostatným známym bojovníkom, ako Ryu, Chun-Li, Cammy alebo M. Bison. Na zoznam sa však vracia celá rada nových, aj pôvodných postáv, aby ponúkli širokú paletu rôznych bojových štýlov.

NOVÉ STRATÉGIE A BOJOVÉ TECHNIKY
Nový bojový systém sľubuje prístupnejšie herné mechaniky, ktoré sa týkajú hlavne taktického používania V-ukazateľa a EX-ukazateľa. Vďaka tomu si dobre zahrajú aj nováčikovia, ale pre úplné zvládnutie bude potrebné množstvo tréningu.

SPOLOČNÉ HRANIE NA PC A PS4
Po prvýkrát v histórii série bude on-line komunita prepojená dohromady v jeden obrovský celok. Môžete tak hrať na svojom PC s kamarátmi na PS4 a vzájomne si na férovku ukázať, ktorá platforma je tu pánom.

VIZUÁLNA NÁDHERA
Moderné technológie Unreal Enginu 4 opäť posúvajú hranice a piaty Street Fighter Vyzerá lepšie než kedykoľvek predtým. Stále je tu komiksové (kreslené) spracovanie, ktoré nestojí na realite, avšak nezrieka sa moderných vymožeností. Všetko tak pôjde detailne ničiť a kosti sa budú lámať.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

bude uvedená

Video / Ukážka Street Fighter V:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Street Fighter V:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Street Fighter V: Arcade Edition je především určen všem, kteří si pátý díl zatím nekoupili. Dostanou kvalitní mlátičku se všemi postavami, které dosud vyšly, s vyváženějším soubojovým systémem a celou řadou módů, které pohltí váš čas v bojích na ulici. Vlastníci základního dílu však nemusí truchlit, jejich verze se zdarma updatuje na aktuální, ovšem bez postav.
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Kdo by se netěšil, až zase nakope zadek ostatním se svými oblíbenci, že? Ani mě tahle natěšenost neminula a musím říct, že v žádném případě nejsem zklamaný. Příště by měli vývojáři napravit nepříjemné ovládání a udělat příběh alespoň trochu lákavějším, ale komu nevadí hrát proti reálným lidem, ať ihned běží do obchodu pro hru. Lepší jen tak nenajdete.
Recenzie na Gamesite »
TOVAR SKLADOM
zobraziť