GameExpres.sk
  Prihlásenie

Stronghold 2: Steam Edition

Hra pre PC
Hra pre PC Stronghold 2: Steam Edition
Kategória:strategia realbudaboj stredovek
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 11,99
Aktuálna cena : 7,99€

POPIS Stronghold 2: Steam Edition:

Stronghold 2: Steam Edition Vám umožní odhaliť skutočný život na stredovekom hrade. Ponúknete poddaným zábavy formou hostín a turnajov alebo budete vládnuť kruto a trestať lenivých dedinčanov? Zjednoťte kráľovstvo pod zástavou právoplatného kráľa a porazte spupných barónov! Pokračovanie úspešnej stratégie Stronghold teraz dostáva vylepšenú Steam edíciu s množstvom zaujímavých vychytávok.

VLÁDNUŤ PODĽA SEBA
Druhý diel Stronghold stavia na hrateľnosti prvého dielu a umožní tak hráčom vládnuť podľa ľubovôle a stále tak splniť každý cieľ. Nespokojní poddaní sa ale môžu stať kriminálnikmi a musia byť potrestaní, protivníci môžu vybudovať mocné armády a boje o každý centimeter prebiehajú mimo hradieb, ale aj vo vnútri vášho opevnenia.

Stronghold 2: Steam Edition

VEĽA NOVÉHO
Novinkou pre Steam edíciu je multiplayer cez Steam až pre osem hráčov, pričom sa tento mód dá hrať aj offline proti počítačom riadenými oponentami. Novinkou sú aj achievementy, nové mapy, digitálny artbook a soundtrack a v neposlednom rade Steam karty. Stronghold 2 Steam Edition dostáva tiež plnú podporu Steam Workshopu, vďaka ktorému môžete jednoducho vytvoriť a zdieľať mapy so svojím okolím. Vylepšenia sa potom dočakala aj vizuálna stránka hry. zdielaj na:

Video / Ukážka Stronghold 2: Steam Edition:

video na YouTube

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťThe Sims 4 CZ (PC)
The Sims 4 CZ (PC)
36,99€
23,99€