GameExpres.sk
  Prihlásenie

Stronghold: Warlords Limited Edition

Hra pre PC
Hra pre PC Stronghold: Warlords Limited Edition
Jazyk:anglicky
Skladom:20ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 27,99€

POPIS Stronghold: Warlords Limited Edition:

Stronghold: WARLORDS LIMITOVANÁ EDÍCIA OBSAHUJE:
- Hru Stronghold: Warlords na DVD
- Unikátny artbook v pevnej väzbe
- Soundtrack na CD v originálnom obale
- Dokument o tvorbe hry v digitálnej verzií

undefined

Hra Stronghold: Warlords umožní hráčom úplne prvýkrát najímať, cvičiť a veliť všetkým lordom naprieč bojovým poľom v podobe herných vojvodcov Warlords. Každý z vojvodcov pod vašim velením podporuje s pomocou unikátnych perkov vaše strategické zručnosti a vylepšiteľné schopnosti. Nechajte ich pracovať v oblasti priemyslu, udržiavania hraníc, výrobe zbraní alebo spojte svoje sily a vykonávajte drvivé útoky. Každá kampaň, misie, šarvátka či bitka pre viacerých hráčov ponúkne novú skupinu vojvodcov a nové strategické mechaniky k objaveniu.

NOVÁ KAPITOLA
Stronghold: Warlords je ďalšia kapitola z legendárnej série strategických hier v reálnom čase od herného štúdia Firefly Studios a ide o úplne prvú hru od tohto štúdia so zameraním na oblasť a hospodárstvo Ďalekého Východu. V hre Warlords prevezmete velenie nad hordami Mongolov, imperiálnymi bojovníkmi a klany samurajov a vrhnete sa na obliehanie japonských hradov a opevnených čínskych miest. Podrobte si legendárnych vojvodcov za využitia nových obliehacích zbraní poháňaných strelným prachom s pomocou klasických jednotiek a úplne nových herných mechanik, ktoré sú v hernej sérii Stronghold úplnou novinkou.

Stronghold: Warlords
VAŠE HRADY
Podrobte si a prevezmite kontrolu nad vojvodcov naprieč bojovými poliami a podmaňte si hrady, armády a získavajte nové zručnosti. Najímajte nové jednotky vrátane imperiálnych bojovníkov, disciplinovaných samurajov, mongolských lukostrelcov a mnohých ďalších.

budování hradu
HISTÓRIA OŽÍVA
Zažite historické udalosti s počiatkom v 3. storočím pred naším letopočtom nasledované vzostupom Šógunov a príchodom Mongolskej ríše. Zničte svojich nepriateľov s príchodom pušného prachu a nového obliehajúceho vybavenia. Vypracujte sa v obávaného vodcu šírením strachu alebo obdivu. Urobte stredoveké slávnosti, uvalujte dane a svojich nepriateľov podrob desivému mučeniu.

šogůnové

zdielaj na:

Video / Ukážka Stronghold: Warlords Limited Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť