GameExpres.sk
  Prihlásenie

Sudden Strike 4 (Limited Day 1 edition)

Hra pre PC
Hra pre PC Sudden Strike 4 (Limited Day 1 edition)
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS Sudden Strike 4 (Limited Day 1 edition):

Sudden Strike 4 vás znovu prenesie do troch kampaní na bojiskách 2. svetovej vojny. Bojiská budú väčšie než v minulosti, budú obsahovať viac jednotiek a detailná grafika poteší nejedného veterána pôvodných hier.

TRI KAMPANE
Veľte Spojencom, Nemcom alebo Rusom v troch rôznorodých kampaniach, kde sa vám pod ruku dostane vyše 100 rôznych jednotiek na bojisku. Napríklad taký nemecký bombardér Heinkel He111, ruský tank T-34, britská stíhačka Hawker Typhoon a samozrejme preslávený nemecký Panzerkampfwagen VI, nazývaný Tiger.

VYBERTE SI SVOJHO VELITEĽA
Po prvýkrát v sérii si budete môcť vybrať z deviatich rôznych veliteľov, ako George Patton alebo Bernard Montgomery, z ktorých každý prináša iný prístup k boju a má unikátne schopnosti.

PLÁNUJTE A ÚTOČTE
Využite slabé miesta tankov, naplánujte pasce, zaberte s pechotou budovy, preľstite nepriateľa taktickým manévrovaním, alebo jednoducho zavolajte letecký útok. Ako každou misiu splníte je len na vás a vašich schopnostiach v boji.

LIMITOVANÁ DAY ONE EDÍCIA OBSAHUJE:
- základnú hru
- digitálny soundtrack na stiahnutie
- digitálny artbook na stiahnutie
- obojstranný obal hry

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

pamäť 8,0GB RAM, grafická karta (GeForce GTX 980), 12,0GB voľno na disku, DVDROM, Win 10, procesor Intel Core i5-4590, vyžaduje pripojenie k internetu!

Video / Ukážka Sudden Strike 4 (Limited Day 1 edition):

video na YouTube

Recenzie Sudden Strike 4 (Limited Day 1 edition):

Recenzie na Zing.cz » (60%)
Na první pohled detailně propracovaná strategie s relativně dobře zvládnutým ovládáním. Skrze nablýskanou uniformu však velmi rychle začne prosakovat krev z drobných ranek, které ale dokáží ve výsledku zkazit herní zážitek.
TOVAR SKLADOM
zobraziťPort Royale 4 (PC)
Port Royale 4 (PC)
39,99€
27,99€