GameExpres.sk
  Prihlásenie

Surviving the Aftermath - Day One Edition - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC Surviving the Aftermath - Day One Edition
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
Leto 2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 26,99€Uvedená cena je zatiaľ len orientačná
a môže sa pred vydaním zmeniť.
POPIS Surviving the Aftermath - Day One Edition:

Prežite a prosperujte v postapokalyptickej budúcnosti - zdrojov je málo, ale príležitosť volá. Vybudujte dokonalú kolóniu odolnú proti katastrofám, chráňte svojich kolonistov a obnovte civilizáciu v spustošenom svete. Vydajte sa mimo kolóniu a preskúmajte pustiny, kde môžete zbierať zdroje, stretnúť sa s konkurenčnými kolóniami a bojovať proti banditom. Jedinečná survival stratégia s mixom RPG prvkov sa konečne pozrie s predbežného prístupu a ponúkne plnú verziu.

MÔJ DOMOV, MÔJ HRAD

Vybudujte a spravujte kolónii preživších po konci sveta. Postavte viac ako 60 jedinečných budov, vďaka ktorým zvládnete všetko od zberu zdrojov a farmárčenie po prieskum a zabezpečenie. Preskúmajte rozsiahly, procedurálne generovaný svet so šiestimi rôznymi biómy plnými zdrojov, divokých zvierat, nepriateľov a ďalších preživších. Každé prostredie má iné podmienky, ktoré majú vplyv na prežitie vašej kolónie. Majte sa na pozore: prírodné katastrofy, nebezpečné zvieratá a banditi preveria vašu schopnosť prežiť.

Surviving the Aftermath - Day One Edition
PREŽITIE VĎAKA ŠPECIALISTOM
Najmite si cez 80 jedinečných špecialistov, z ktorých každý má vlastné schopnosti a motiváciu, aby spravoval zdroje a produkciu vašej kolónie. Pošlite ich za Bránu na vedecké misie, zber surovín a boj proti banditom.

surviving game
OČAKÁVAJTE NEČAKANÉ
Život po katastrofe si vyžaduje morálne rozhodnutia. Možno nedokážete ovládať vo svojej kolónii všetko, ale to, ako budete reagovať na situácie a vzniknuté udalosti, utvorí charakter vašej novej civilizácie. Každé rozhodnutie môže mať vážne následky pre prežitie vašej kolónie. Vaša reputácia u ostatných spoločností bude mať vplyv na vašu možnosť obchodovať, a dokonca môže ovplyvniť vaše vzťahy s ich vodcami. Kolonisti majú vlastnú hlavu a na vaše rozhodnutie budú reagovať.

surviving aftermath
BRAŇTE BRÁNU
Opevnite si brány a bráňte svoju kolóniu pred divými zvieratami a nebezpečnými banditami. Nepriatelia, ktorí bránu prelomia, vtrhnú do vašej kolónie a rozpútajú skutočný chaos. Veľte svojím špecialistom a zažeňte votrelca preč.

afteremath
MODY
Hráči Surviving the Aftermath môžu vdýchnuť život vlastnú víziu života po katastrofe vďaka Steam Workshop

postapo scifi

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

je uvedená na externej stránke

Video / Ukážka Surviving the Aftermath - Day One Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťThe Tomorrow War (PC)
The Tomorrow War (PC)
22,99€
13,39€