GameExpres.sk
  Prihlásenie

Tennis World Tour - Roland-Garros Edition

Hra pre PC
Hra pre PC Tennis World Tour - Roland-Garros Edition
Kategória:sport simulator tenis
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 35,99€

POPIS Tennis World Tour - Roland-Garros Edition:

ROLLAND-GAROS EDITION OBASAHUJE
- hru Tennis World Tour vydanú v roku 2018 s 12 aktualizáciami
- opäť nebudú chýbať známe tenisové mená ako Roger Federer, Gaël Monfils, Angelique Kerber, Garbine Muguruza a ďalšie. Dohromady viac ako tridsiatich tenistov
- nové hlavné kurty Roland-Garros: Philippe-Chartrier, Suzanne-Lenglen a Simonne-Mathieu, Centrálny dvor Mutua Madrid Open a La Caja Magica
- všetky bonusy z predchádzajúcej Legends Edition, ktoré zahŕňajú hráča André Agassi a John McEnroe ako hrateľné postavy

Tennis World Tour je nový míľnik na poli simulácií, na ktorý hráči čakajú už celé roky. Federer, Monfils, Zverev, Kyrgios ... Hra obsahuje hlavné hviezdy profesionálnej scény. Či už ide o single, či štvorhra, hráči môžu hrať svojim vlastným štýlom a stať sa jednotkou v celosvetových online rebríčkoch.

ODKAZ NA NAJPREDÁVANEJŠÍ HIT
Medzi ľuďmi, ktorí pracujú v Breakpoint, sú aj hlavní vývojári hry Top Spin 4, ktorá sa považuje za najlepšiu tenisovú hru všetkých čias a predala po celom svete niekoľko miliónov kusov.

World Tour a to v singlu i štvorhre, pričom hrať môžete lokálne alebo online. Režim kariéry ponúkne tréningy, turnaje, správu tímu, nákupy vybavenia. Každý hráč môže prežiť kariéru ako skutočný profesionál.

RG EDITION

SÚŤAŽNÁ VÝZVA
Nikdy nevidené taktické rozmery ponúknu hráčom možnosť nastaviť si kľúčové schopnosti, ktoré budú počas zápasu používať. Okrem trvalého systému svetového hodnotenia hra prinesie nové výzvy každý týždeň.

3499550375053

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

je uvedená na externej stránke

Video / Ukážka Tennis World Tour - Roland-Garros Edition:

video na YouTube

Recenzie Tennis World Tour - Roland-Garros Edition:

Recenzie na Zing.cz » (30%)
Co si pamatuji, tak příšernější tenisovou hru jsem nejen za poslední roky určitě nehrál. Tady bohužel asi ani obří záplatování nepomůže.
Súvisiace produkty
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťWasteland 2 (PC)
Wasteland 2 (PC)
15,99€
9,99€