GameExpres.sk
  Prihlásenie

Terminator: Resistance

Hra pre PC
Hra pre PC Terminator: Resistance
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Terminator: Resistance:

Terminator: Resistance je oficiálne licencovaná strieľačka z pohľadu prvej osoby, zasadená do obdobia "Budúcej vojny", ktoré bolo iba naznačené v ikonických filmoch Jamesa Camerona Terminátor a T2: Súdny deň.

30 ROKOV PO SÚDNOM DNI

Tento príbeh sa odohráva v postapokalyptickom Los Angeles, takmer 30 rokov po Súdnom dni, a vystupuje v ňom úplne nový hrdina zo sveta Terminátorov: Jacob Rivers, vojak hnutia odporu, ktoré vedie John Connor. Hoci je Jacob len obyčajný vojak, čoskoro zistí, že sa priamo na neho zamerala najnovšia hrozba zo Skynetu a označila ho pre termináciu! Skynetu je možná súdené vojnu prehrať, ale čo to bude stáť Jacoba? Zažite udalosti, ktoré viedli k rozhodujúcej finálnej bitke o osud ľudstva vo vojne proti strojom!

Terminator: Resistance (PS4)

AKČNÝ HRDINA
Vybavte sa epickým arzenálom zbraní a môžete sa prestrieľať alebo preplaziť (s pomocou odstreľovačky) rozsiahlymi prostrediami! Svet už nie je tak zhovievavý ako predtým, takže budete musieť hľadať materiály, ktoré vám pomôžu. Ak nedokážete nájsť to, čo hľadáte, potom bude lepšie, keď si sami vyrobíte.

terminátor

ZMEŇTE OSUD ĽUDSTVA
Ochráňte nesúrodú partiu preživších, z ktorých každý má svoje vlastné motívy a príbeh. Vaše činy počas hry budú mať dopad na ich prežitie a zmenia koniec hry, ku ktorému sa dostanete. Bojujte proti rade ikonických nepriateľov z filmov, vrátane T-800, a tiež množstvu nepriateľov, ktorí vo svete Terminátorov noví.

arnie

zdielaj na:

Video / Ukážka Terminator: Resistance:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť