GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
01.06.2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 59,99€Uvedená cena je zatiaľ len orientačná
a môže sa pred vydaním zmeniť.
POPIS The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood:

The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood OBSAHUJE
- základnú hru TESO
- Blackwood (novinku pro rok 2021)
- Greymoor
- Elsweyr
- Summerset
- Morrowind

Vydajte sa do neustále sa rozvíjajúceho sveta The Elder Scrolls Online s novým prídavkom Blackwood v ultimátnej kolekcii všetkých doposiaľ vydaných rozšírení vrátane základnej hry pomenovanej The Elder Scrolls Collection: Blackwood. Svet TESO nebol nikdy väčší a otvorenejší. Novinkou je napríklad systém spoločníkov, vďaka ktorému nikdy nebudete na výprave sami! Rozšírenie Blackwood patrí k celoročnej udalosti s názvom Gates of Oblivion.

ULTIMÁTNA SLOBODA

Vytvorte si svoju ultimátnu RPG postavu a hrajte sami alebo sa vydajte za dobrodružstvom s priateľmi a rozhodnite o osude neustále sa rozširujúceho sveta. Bez obmedzenia úrovne sa vydajte kamkoľvek a kedykoľvek v tomto skutočne otvorenom svete. V The Elder Scrolls Online sú rozhodnutia naozaj vaše.

The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood
VYBERTE SI DOBRODRÚŽSTVO
S novým tutorialom začnite svoje dobrodružstvo podľa seba. Chcete začať v Coldharbour zo základnej hry, bojovať s drakmi v Elsweyru alebo chcete čeliť Princovi zkázy (Prince of Destruction) v Blackwoode? Všetok obsah je k dispozícii pre nových hráčov a môžete medzi ním prepínať podľa ľubovôle.

teso online
NOVÁ KAPITOLA
V nej sa stretnete v Blackwoode s Princom skazy (Prince of Destruction) a preskúmate Imperiálne mestá a temné močiare, odhalíte sprisahania a nikdy nebudete na výprave sami vďaka novému systému spoločníkov (Companion System).

blackwood

zdielaj na:

Video / Ukážka The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť