GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Medium - Two Worlds Special Edition - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC The Medium - Two Worlds Special Edition
Kategória:adventura
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
03.09.2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 55,99€

POPIS The Medium - Two Worlds Special Edition:

Two Worlds Special Edition OBSAHUJE
- hru The Medium
- exkluzívny steelbook
- soundtrack na CD
- 32 stránkový artbook v pevnej väzbe
- špeciálne balenieObjavte temnú záhadu, ktorú dokáže vyriešiť jedine médium. Skúmajte skutočný svet a svet duchov naraz. Pomocou svojich vešteckých schopností riešte hádanky v oboch svetoch, odhaľte znepokojujúce tajomstvá a prežite stretnutie s The Maw - s príšerou zrodenou z nevýslovnej tragédie. The Medium je psychologická hororová hra z pohľadu tretej osoby, ktorá zahŕňa patentovanú hrateľnosť v dvojitej realite a originálny soundtrack, ktorý spoločne zložili Arkadiusz Reikowski a Akira Yamaoka.

STAŇTE SE MÉDIOM
Používajte jedinečné veštecké schopnosti rezervované pre tých, ktorí majú dar. Cestujte medzi realitami alebo ich oboje skúmajte naraz. Pomocou mimotelového zážitku vykonávajte vyšetrovanie na miestach, kam sa vaše ja z reálneho sveta nedostane. Vytvárajte energetické štíty a zdieľajte silné duchovné výboje, aby ste prežili svet duchov a jeho nadpozemské nástrahy.

The Medium
ZBADAJTE, ČO JE SKRYTÉ
Ponorte sa do dospelého a morálne nejednoznačného príbehu, kde nič nie je také, ako sa zdá, a kde všetko má druhú stránku. Ako médium vidíte, počujete a zažívate viac než ostatní a s každou novou perspektívou zmeníte vlastný názor na to, čo sa stalo v letovisku Niwa.

medium
HRAJTE VO DVOCH SVETOCH NARAZ
Doteraz nevidená a oficiálne patentovaná hrateľnosť, ktorá sa odohráva v dvoch svetoch zobrazených naraz. Skúmajte fyzický svet a svet duchov zároveň a pomocou ich vzájomnej interakcie riešte hádanky v dvoch realitách, odomykajte si nové cesty a prebúdzajte spomienky na minulé udalosti.

adventura medium
VSTÚPTE DO TEMNEJ REALITY INSPIROVANEJ BEKSIŃSKÝM
Duchovný svet hry The Medium je temný zrkadlový odraz našej vlastnej reality - chmúrne a znepokojujúce miesto, kde sa zjavujú naše nepotrestané skutky, zlé túžby a odporné tajomstvá a môžu nabrať podobu. Tento svet bol vymyslený a navrhnutý podľa obrazov poľského dystopického surrealistu Zdzisława Beksińského, ktorý si získal medzinárodné uznanie za svoj charakteristický a výrazný zlovestný štýl.

bloober team
AUTORI HUDBY SÚ TAMAOKA A REIKOWSKI
Ponorte sa do znepokojivej a skľučujúcej atmosféry hry vďaka originálnemu "duálnemu" soundtracku, ktorý spoločne vytvorili Akira Yamaoka a Arkadiusz Reikowski. Yamaoka-san je legendárny japonský skladateľ, ktorého najviac preslávila práca na sériu Silent Hill; Reikowski bol nominovaný na Hollywood Music in Media Awards a pracoval na úspešných hororových hrách ako Blair Witch, Layers of Fear a Observer. Teraz spojili tvorivé sily, aby vytvorili hudbu a skladby pre hru The Medium.

The Medium

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

je uvedená na externej stránke

Video / Ukážka The Medium - Two Worlds Special Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť