GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Sims 4 CZ

Hra pre PC
Hra pre PC The Sims 4 CZ
Kategória:strategie
Lokalizácia:české titulky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 36,99€

Kľúč k hre The Sims 4 CZTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS The Sims 4 CZ:

The Sims 4 budú mať v sebe všetko, čo tvorí podstatu existencie Simíkov. Hráči sa môžu v tejto hre tešiť na stretnutie s veľmi pôsobivými, originálnymi a okúzlujúcimi postavami Simíkov. The Sims 4 budú motivovať hráča k prispôsobovaniu herných svetov pomocou nových a intuitívne ovládateľných nástrojov a súčasne im ponúknu veľmi jednoduché spôsoby zdielania ich výtvorov s priateľmi a ďalšími priaznivcami hry.

Herná séria The Sims vzniká s významným podielom vášnivého záujmu a kreativity miliónov členov celosvetovej komunity. Hlboký záujem týchto ľudí je zároveň palivom pre nápady tímu štúdia The Sims. Jeho tím sa neustále snaží vylepšovať a inovovať tento najpopulárnejší simulátor života, ktorý má na konte už viac než 150 miliónov predaných kópií.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, Win 8, dvojjadrový procesor 1,8GHz, pamäť 2,0GB RAM, grafická karta s 128MB RAM (Nvidia GeForce 6600 / ATI Radeon X1300), 10,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Origin!

Video / Ukážka The Sims 4 CZ:

video na YouTube

Recenzie The Sims 4 CZ:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
V zásadě povedená záležitost nabízející několik výborných inovací a nápadů, funkční základní elementy hry, ale selhávající na příliš mnoha frontách zároveň. Mohla přijít pecka, dočkali jsme se příjemného nadprůměru.
Recenzie na gamesite.sk » (67%)
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť