GameExpres.sk
  Prihlásenie
Z dôvodu aktuálnej situácie COVID-19 a nariadením vlády je predajňa v Bratislave zatvorená. Eshop stále funguje a tovar posielame kuriérom na Vami zvolenú adresu.

The Sims 4 CZ + The Sims 4: Psi a Kočky CZ

Hra pre PC
Hra pre PC The Sims 4 CZ + The Sims 4: Psi a Kočky CZ
Kategória:simulácia života
Lokalizácia:české titulky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 52,99€

POPIS The Sims 4 CZ + The Sims 4: Psi a Kočky CZ:

BALENIE OBSAHUJE
- základnú hru The Sims 4
- rozšírenie Psi a Kočky

Prevezmite kontrolu: vytvárajte a ovládajte postavy vo virtuálnom svete, kde neplatia žiadne pravidlá. Dajte voľnosť svojej kreativite a vdýchnite každému Simíkovi jedinečný vzhľad i osobnosť a zariaďte im dokonalé bývania. Rozvíjajte vzťahy svojich Simíkov, pomôžte im s kariérou a preskúmajte nové svety.

VYTVORTE SI JEDINEČNÝCH SIMÍKOV
Vytvárajte kopu jedinečných Simíkov s rôznym vzhľadom, silnou osobnosťou a úplne novými emóciami. Vytvárajte svojich Simíkov pomocou nového prepracovaného nástroja Vytvoriť Simíka a potom im vyberte účes, štýl chôdze a oblečenia. Dajte ich životom zmysel a vyberte im vlastnosti a ašpirácie. Môžete tak ovplyvniť ich myseľ, telo i dušu.

The Sims 4 CZ + The Sims 4: Psi a Kočky CZ

VYTVORTE IM DOKONALÉ BÝVANIE
Ľahko svojim Simíkom postavte a zariaďte bývanie pomocou nového režimu stavba založeného na jednotlivých miestnostiach. Postavte si dom snov: začnite pôdorysom, vyberte nábytok a upravte aj okolie. Dokonca si môžete doma postaviť aj bazén alebo suterén!

18BF_ea

PRESKÚMAJTE ŽIVÉ SVETY
Cestujte medzi svetmi, preskúmajte jedinečné susedstvá a objavujte zaujímavé podniky. Simíkovia tak môžu spoznať nových ľudí, rozšíriť si svoj spoločenský okruh, tráviť čas s kamarátmi v parku alebo hľadať a zbierať nové zábavné predmety.

0818_ea2

HRAJTE SA SO ŽIVOTOM
Majte pod kontrolou zaujímavé a zábavné momenty v životoch svojich Simíkov, ktoré môžu vzísť z ich vzťahov alebo napríklad z kariéry. Vaše rozhodnutie ovplyvní ich životy od narodenia až po dospelosť. Rozvíjajte zručnosti svojich Simíkov a nechajte ich venovať sa novým koníčkom.

0318_ea

PSI A MAČKY
Kúpte svojim Simíkom psíka alebo mačku v novom rozšírení pre The Sims 4 a zmeňte tak ich každodenný život. Alebo sa o miláčikov starajte v úlohe veterinára a prevádzkujte vlastnú kliniku v nádhernom prístavnom svete, kde vaši Simíkovia aj ich miláčikovia majú neustále čo objavovať.VYTVORTE SI PSY A MAČKY
Pomocou prepracovaného nástroja "Vytvoriť maznáčika" vyjadrite svoju kreativitu a vytvorte Simíkom dokonalé psy, mačky, šteniatka alebo mačiatka. Na výber máte z veľkej škály plemien, ktorým môžete vdýchnuť osobnosť a priamo manipulovať s ich rysmi. Ľahko im upravujte srsť jedinečnými vzormi a vytvorte si miláčikov zo skutočného sveta, miláčikov, po ktorých ste vždy túžili, alebo ešte niečo speciálnejšie. Úplne prvýkrát môžete doladiť ich vzhľad výrazným oblečením a doplnkami.

nv18_ubi

VYTVORTE SI PUTO
Užívajte si spoločnosť a zábavu, ktorú chlpatí miláčikovia do života vašich Simíkov prinášajú. Psy a mačky majú svoju vlastnú hlavu a na základe každodenných interakcií si so Simíkmi vytvárajú špeciálny vzťah. Vaši Simíkovia sa o miláčikov môžu starať, trénovať ich a hrať sa s nimi hry, zatiaľ čo ich náprotivky prejavujú jedinečné a občas aj trochu zvláštne zvieracie správanie.

vianoce17

VLASTNÁ KLINIKA
Postavte si veterinárnu kliniku, najmite vhodný personál a vybudujte si kariéru najlepšieho zvieracieho doktora v meste. Budete rozhodovať o každodenných prevádzkových záležitostiach: od služieb, ktoré budete ponúkať, až po ich cenu. Vaši Simíkovia môžu miláčikov diagnostikovať a liečiť. K slovu prídu naliehavé operácie aj likvidácie bĺch a ďalších neduhov jednoduchými liekmi.

promo_0815_PC

BRINDLETON BAY
Preskúmajte pobrežie Brindleton Bay, čo je nový svet, kde sa vaši Simíkovia a ich miláčikovia môžu usadiť a užívať si vonkajšie aktivity. Cvičte aportovanie, vydajte sa na prechádzku k majáku, zájdite do parku a postavte si prekážkovú dráhu alebo sa oboznámte s miestnymi Simíkmi, ktorí tiež milujú svojich miláčikov. Poobzerajte sa tiež po túlavých zvieratkách, ktoré si vaši Simíkovia môžu odviesť domov.

EAjun15_pc

zdielaj na:

Video / Ukážka The Sims 4 CZ + The Sims 4: Psi a Kočky CZ:

video na YouTube

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť