GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Sims 4: Hurá na vysokou (datadisk)

Hra pre PC
Hra pre PC The Sims 4: Hurá na vysokou (datadisk)
Kategória:simulator
Lokalizácia:české titulky
Skladom:10ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 35,99€

POPIS The Sims 4: Hurá na vysokou (datadisk):

Začnite sa učiť a ukážte svojho školského ducha v rozšírení The Sims 4 Hurá na vysokú. Simikovia nastúpia na univerzitu, kde si užijú štúdium i mimoškolské aktivity. Chodievajte na predmety, ktoré Simikom dopomôžu k úspechu v inžinierskej, vzdelávacej alebo právnej kariére. Objavte robotiku a ping-pong alebo robte neplechu a vystreľte si z konkurenčnej školy. Usilovne sa učte, spite si, ako dlho chcete, a plácnite si so školským maskotom - ale hlavne sa snažte mať dobré známky!

ZABÝVAJTE SA NA VYSOKEJ
Vitajte v Britechesteru! Začnite so svojimi Simíkmi novú kapitolu na historickej Univerzite Britechester alebo v modernom Foxburskom inštitútu. Bývajte na intrákoch alebo na priváte, preskúmajte Britechester na bicykli, zájdite do študentského klubu, alebo sa učte v knižnici. Užívajte si radosti študentského života pri školských udalostiach a oblečte Simíkov do školských farieb, aby ukázali, ako sú hrdí na svoju školu.

The Sims 4: Hurá na vysokou

ŠTUDUJTE ŠTÝLOVO
Simikovia nastúpia na univerzitu a vyberú si predmety, ktoré ich zaujímajú: biológiu, informatiku, históriu umenia, alebo trebárs aj "padoušství". Chodievajte na prednášky, alebo pracujte na seminárnych prácach a prezentáciách - čím viac sa toho váš Simík naučí, tým úspešnejší bude v kariérach, ako sú vzdelávanie, právo a inžinierstvo. Na tom, či váš Simík bude chodiť na hodiny, alebo sa radšej flákať, naozaj záleží, takže sa nezaobídete bez plánovania času.

the sims 4 discover college

ZOZNAMUJTE SA A PRESKÚMAVAJTE
Je len na vašich Simikoch, ako sa k vysokoškolskému životu postavia. Celé noci sa môžu učiť a robiť úlohy, alebo to brať na pohodu a spať, čo hrdlo ráči. Keďže môžu hrať džuspong, žonglovať s futbalovou loptou alebo tráviť čas s kamarátmi, pauzy od učenia neboli nikdy tak zábavné! Simíkovia sa navyše môžu stať členmi školských organizácií, ktoré sa zaoberajú robotikou, debatováním alebo umením, alebo sa môžu pridať k tajomnému tajnému spolku. Počas štúdií sa v Simikoch prejaví to najlepšie a zistia, čím by sa mali stať.

simíci na vysoké škole

ŠKOLNÝ ŠTÝL
Zariaďte svojmu Simíkovi útulnú izbu na internáte pomocou dekorácií, ktoré odrážajú jeho osobnosť. Kúpte mu nové predmety, ako sú plagáty a minichladnička. Potom jeho štýl ľubovoľne rozvíjajte - pokojne mu kúpte tepláky, aké nosia študenti, ktorí vždy chodia na prednášky neskoro, alebo ho oblečte do najlepších nohavíc. Máte veľa spôsobov, ako ukázať školského ducha alebo urobiť dojem na spolužiakov.

zdielaj na:

Video / Ukážka The Sims 4: Hurá na vysokou (datadisk):

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťFootball Mania Creator (PC)
Football Mania Creator (PC)
3,99€
1,00€