GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Sims 4: Ročné obdobia (datadisk)

Hra pre PC
Hra pre PC The Sims 4: Ročné obdobia (datadisk)
Kategória:simulácia života
Lokalizácia:české titulky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

Kľúč k hre The Sims 4: Ročné obdobia (datadisk)Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS The Sims 4: Ročné obdobia (datadisk):

Využite čo najviac možností, ktoré vám ponúka celoRočné počasie, od mrazivých snehových fujavíc až po spaľujúce horúčavy - každý svet je ovplyvnený ročným obdobím jedinečným spôsobom. Vytvárajte zimné príbehy s korčuľovaním, spriateľte sa s kúzelným strašiakom strážiacim jesennú úrodu, užite si jarné radovánky s lejakom alebo usporiadajte letné bazénové party. Zhromaždite rodinu a priateľov na oslavu sviatkov plných tradícií, darčekov a výnimočných hostí. Zahrejte sa, alebo sa ochlaďte pomocou nových doplnkov, ktoré skrotia prírodné živly. Alebo začnite budovať vašu záhradnú kariéru či vytvárať umelecké kvetinové aranžmány!

ZAŽITE PÔSOBIVÉ POČASIE
Vychutnajte si štyri úžasné Ročné obdobia a dynamicky sa meniace počasie, ktoré ovplyvňuje všetky aspekty života vašich Simíkov. Od horúcich slnečných dní až po snehové búrky - podnebie každého sveta je jedinečné a ovplyvňuje rozhodnutia, vzťahy aj denné aktivity vašich Simíkov. Ovládajte prírodné živly, aby ste mohli vyvolať búrku, objasniť zatiahnutú oblohu alebo zmeniť ročné obdobie.

Ročné obdobia v radosti a zábavným spôsobom. Postavte s priateľmi snehuliaka, robte anjelikov v snehu, alebo vykonávajte super triky na klzisku. Vyberte pršiplášť, aby ste sa ochránili pred jarným lejakom, a skúmajte prírodu, aby ste získali skautské odznaky. Oblečte svojich Simíkov do nových plaviek, aby sa mohli ochladiť pod postrekovačom, alebo si oddýchnuť v detskom bazéniku. Na jeseň získavajte med, hrajte sa vo opadanom lístí alebo nechajte malých Simíkov vyrábať sviatočné dekorácie.

0519_ea

OSLÁVTE SVIATKY
Vyzdobte svoj domov, usporiadajte stretnutia Simíkov a oslávte s nimi sviatky v súlade s tradíciami. Privítajte nový rok novoročnou oslavou, užite si romantické rande na Deň lásky alebo zhromaždite rodinu na štedré hody po zbere. Pozorujte, ako vaši Simíkovia odpočítavajú dni zostávajúce do Vianoc, kedy rozvesia dekorácie, očakávajú príchod Vianočného deduška a dostávajú darčeky. Môžete si aj vytvoriť vlastné sviatky a zvoliť, akým spôsobom ich majú Simíkovia oslavovať.

0419_EA

ZÁHRADNÍKOM ĽAHKO A RÝCHLO
Vybudujte si záhradnícku kariéru - Vytvárajte nádherné kytice a zoznamujte sa s novými spôsobmi záhradničenia. S novo nadobudnutými znalosťami kvetinového aranžéra môže váš Simík vytvárať umelecké kvetinové aranžmány a rozvážať ich po celom meste. Vedeckejšie zameraný Simíkovia sa môžu stať botanikmi, analyzovať rastliny, písať vedecké práce a stať sa známymi za účelom získania grantov. Rozvíjajte talent svojho Simíka pre odomknutie nových zručností, odevov a šikovných predmetov.

zdielaj na:

Video / Ukážka The Sims 4: Ročné obdobia (datadisk):

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť