GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Sims 4: Sada 4

Hra pre PC
Hra pre PC The Sims 4: Sada 4
Kategória:simulácia života
Multiplayer:NIE
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 26,99€

Kľúč k hre The Sims 4: Sada 4Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS The Sims 4: Sada 4:

Už štvrtá sada The Sims 4 vám umožní hrať novými spôsobmi. Obsahuje totiž herný balíček a dve kolekcie! Premeňte svojich Simíkov na mocných upírov, vyzdobte detské izby a vytvorte si pohodovú záhradu za domom.

Ide o krabičku s kódom na stiahutie. Neobsahuje DVD disk.

The Sims 4: Upíři
Premeňte svojich Simíkov na mocných upírov a žite večne na novom strašidelnom meste. Vytvorte si najrôznejších upírov pomocou nových nástrojov a sprístupnite svojim Simíkom nové nadprirodzené schopnosti. Ukryte sa do Forgotten Hollow, postavte si tam "brloh" a venujte sa ostatným nesmrteľným bytostiam.

The Sims 4: Dětský pokoj
Navrhnite a vyzdobte detské izby, ktoré vdýchnu vašim Simíkom inšpiráciu. Zbierajte a vymieňajte karty s príšerkami a potom ich prebuďte k životu v elektronickom hernom automate. Rozprávajte v bábkovom divadle príbehy, ktoré zabavia kamarátov a rodinu. Oblečte Simíkov do detského oblečenia, ktoré ukáže ich jedinečný štýl.

The Sims 4: Zahrada za domem
Vytvorte si pohodovú záhradu, kde môžu Simíci odpočívať a pritom sa schladiť. Robte triky na šmykľavke, alebo si užite pohodu s pohárom limonády. Vyzdobte si záhradu farebnými predmetmi a oblečte Simíkov do pohodového oblečenia.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Origin a základnú hru The Sims 4 CZ!
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťNeed for Speed: Heat (PC)
Need for Speed: Heat (PC)
53,99€
36,99€