GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Sims 4: Společná zábava (datadisk)

Hra pre PC
Hra pre PC The Sims 4: Společná zábava (datadisk)
Kategória:strategie
Lokalizácia:české titulky
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 36,99€

AKCIA :

Akčná cena je platná len do 16.05.2021 alebo do vypredania zásob.

Kľúč k hre The Sims 4: Společná zábava (datadisk)Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS The Sims 4: Společná zábava (datadisk):

Vyžaduje základnú hru The Sims 4 a aktiváciu cez internetovú službu Origin!

Vaši Simíci sa už trasú, aby niekam vyrazili. Niekam, kde si nájdu nových kamarátov, pozrú si miestne zaujímavosti a užijú si nové zážitky. Chcú predviesť tanečné číslo na tajnom večierku v Starovekých ruinách. Chcú si dať lahodné espresso v luxusnej kaviarni. Chcú to rozbaliť tak, ako to predtým nešlo. Jednoducho chcú niečo... nové!

NOVÉ ZÁŽITKY V NOVEJ LOKALITE
Rozšírenie The Sims 4: Společná zábava predstavuje Windenburg, svet inšpirovaný Európou, kde nájdete zmes zaujímavých moderných budov. Vo Windenburgu vás čaká čarovná príroda, rušné námestia i luxusný ostrov. Je tu veľké množstvo nových vecí, ktoré si vaši Simíci môžu pozrieť a zažiť.

BAVTE SA S KAMARÁTMI
Všetky tieto novinky ale nemusíte skúmať sami. Ako už názov napovedá, rozšírenie Společná zábava sa točí okolo zábavy s kamarátmi. A nezáleží na tom, či sa bavíte ako vedúci exkluzívnych klubov, alebo len skúmate Windenburg.

PRIDAJTE SA DO KLUBU
Vaši Simíci sa môžu stať členmi najrôznejších klubov, pričom každý má svoje vlastné záujmy, osobnosť a štýl. Majú určité predpísané správanie, ktoré riadi, ako budú reagovať na ostatných Simíkov, čo majú radi a čo neznášajú. Hneď po prvom spustení nového rozšírenia bude na vás čakať množstvo klubov, ale tiež si môžete vytvoriť a prispôsobiť kluby vlastné. Môžete nastaviť ich požiadavky, správanie, obľúbené miesta, a dokonca pre nich môžete vybrať špeciálne odmeny.

KAMARÁTI AKO ŽIVÍ
Trávenie času v skupinách kamarátov je v rozšírení Společná zábava naozaj jedinečným zážitkom. Herní kamaráti vašich Simíkov sa budú správať podobne ako skutoční kamaráti – či už sa idete kúpať do jazierok u útesov, alebo len posedávate v krčme. Skupiny budú ku všetkým aktivitám pristupovať novými vzrušujúcimi spôsobmi. Simíci si môžu s kamarátmi zahrať stolový futbal, alebo si spoločne skúšať oblečenie v úplne novej veľkej šatni. Budú spolu tráviť čas a užívať si zážitky novými zábavnými spôsobmi.


zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

vyžaduje základnú hru The Sims 4 a aktiváciu cez internetovú službu Origin!

Video / Ukážka The Sims 4: Společná zábava (datadisk):

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť