GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Sims 4: Život na horách (datadisk)

Hra pre PC
Hra pre PC The Sims 4: Život na horách (datadisk)
Kategória:strategie sims
Jazyk:anglicky
Skladom:20ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS The Sims 4: Život na horách (datadisk):

Vyžaduje základnú hru The Sims 4 a aktiváciu cez internetovú službu Origin! 

Ide o krabičku s kódom ku stiahnutiu. Neobsahuje DVD disk.


Nachystajte sa na adrenalínové zimné športy, odpočinok v prírodných horúcich prameňoch a navrhnite si vlastné bývanie inšpirované Japonskom v rozšírení The Sims 4 Život na horách!


VYCHUTNÁVAJTE SI ADRENALIN

Preverte zručnosti i odolnosť svojich Simíkov aktivitami na svahu! Nasaďte na zjazdovke lyže, nahoďte snowboard a poriadne to rozbehnite alebo sa spolu s ďalšími Simíkmi pritúľte na sánkach. Preferujete pohyb v opačnom smere? Naučte Simíkov horolezectvo a nechajte ich vydať sa na výpravu na samotný vrchol hory. Takáto expedície vyžaduje odvahu a môže byť dokonca aj nebezpečná.

The Sims 4: Život na horách (rozšíření)
HĽADAJTE ZENOVÝ KĽUD
Nechajte obavy svojich Simíkov odplávať preč v prírodných horúcich prameňoch a potom sa hoďte do pohody s horúcim kotlíkom pri stole kotácie alebo sa zbližujte na túrach skrz bambusové lesy a zasneženú krajinu. Hľadajte pokoj na pohodových prechádzkach a počúvajte pokojnú hudbu, aby ste ovládli svoje emócie a objavili vnútorný pokoj.

the sims 4
ZARIADTE SI BÝVANIE
Či už preferujete tradičné zdobenie alebo moderný štýl Japonskom inšpirovaného nábytku, domov si môžete zaobstarať dvere, okná i steny sodžu, podložky tatami a ďalšie dizajnové prvky, ktoré vám obohatia život. Vyzujte si topánky v chodbe genkan, vychutnávajte mäkkú žiaru papierových lampášov a vybudujte vlastnú kamennú záhradu pred domom!

život na horách
DEFINUJTE VLASTNÝ ŽIVOTNÍ ŠTÝL 
Sprístupnite si nové efekty osobnosti a vzťahov vďaka novému systému vzťahov a mienky. Životné štýly sa prejavia na základe toho, ako Simíkovia žijú a aké zvyky si pestujú, a následne ovplyvňujú ich správanie. Podobne funguje aj mienka, ktorú si Simíkovia vytvárajú na základe spoločných zážitkov, a ktoré ovplyvňujú ich vzájomné vzťahy a spoločenské interakcie.

zdielaj na:

Video / Ukážka The Sims 4: Život na horách (datadisk):

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť