GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Sims 4: Život na venkově (datadisk)

Hra pre PC
Hra pre PC The Sims 4: Život na venkově (datadisk)
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
Skladom:4ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 36,99€

POPIS The Sims 4: Život na venkově (datadisk):

K hraniu je vyžadovaná základná hra The Sims 4. Balenie neobsahuje DVD disk, je tam kód na aktivovanie v službe Origin.

Vychutnávajte si pokojné kúzlo rozšírenia The Sims 4: Život na vidieku so zvieracími kamarátmi, jedlom z vlastnej záhradky a komunitou, ktorá drží pekne pri sebe. Uvarte doma rodine z tých najčerstvejších prísad. Preskúmajte lesy a spriateľte sa s tamojšími obyvateľmi alebo sa pustite do zbieranie bobúľ a húb. Prípadne vyrazte do mesta a zoznámte sa s miestnymi. Či už Simíkovia objímajú kravy, priatelia sa s kurencami (či si z nich robia nepriateľov) alebo pestujú najväčšiu zeleninu široko ďaleko, vidiek jednoducho oplýva novými zážitkami a novými možnosťami, ako žiť v harmónii s okolitým svetom.

CHOVAJTE ZVIERATÁ A SPRIATEĽTE SA S NIMI
Kravy budú poskytovať čerstvé (a ochutené!) mlieko celej rodine a sliepky budú v kurníku znášať vajcia. Získavajte lamiu vlnu a ďalej ju spracovávajte, ale dávajte si pozor na nezbedné líšky - tie malé otravy totiž majú veľmi radi vajcia! V lese sa poobzerajte po zajačikoch a vtáctvu, aby ste získali ich dôveru. Tá vám prinesie občasné darčeky a pomoc na záhradke.

The Sims 4: Život na venkově
ŽIVTE SE HOSPODARENÍM
Premeňte varenie a záhradníčenie na zábavu pre celú rodinu. Nové recepty a pozemkovej výzvy vyžadujú čerstvé prísady na každé jedlo. Simíkovia si môžu pestovať vlastnú úrodu, zájsť si nakúpiť na dedinský trh alebo zbierať jedlo v lese - čerstvá úroda je každopádne najlepšia! Čo tak nejaká tá výzva? Skúste vypestovať prerastenú úrodu a zúčastnite sa súťaže na finchwickském trhu

The Sims 4 Cottage Living
PRIJMITE VESNICKÝ SPÔSOB ŽIVOTA 
Henford nad Bagley je pohodová dedinka, kde sa všetci poznajú. Tak si zbaľte piknikový košík a kruh na vyšívanie a vyrazte do krčmičky Trpasličia náruč, kde si môžete po dlhom dni trochu odýchnúť medzi miestnymi. Získajte jedinečné darčeky a vypytujte sa susedov na históriu mestečka alebo sa zúčastnite finchwickského trhu, kde sa môžete pochváliť prvotriednou dojnicou alebo sliepkou.

život na venkově

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

je uvedená na externej stránke

Video / Ukážka The Sims 4: Život na venkově (datadisk):

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťMirrors Edge: Catalyst (PC)
Mirrors Edge: Catalyst (PC)
18,99€
9,99€