GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Sinking City - Day 1 Edition CZ

Hra pre PC
Hra pre PC The Sinking City - Day 1 Edition CZ
Kategória:akcia adventúra detektívne
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Lokalizácia:české titulky
Skladom:5ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 54,99€

POPIS The Sinking City - Day 1 Edition CZ:

DAY 1 EDITION OBSAHUJE
- hru The Sinking City
- The Investigator Pack - aby ste si svoje dobrodružstvo uľahčili, kúpte si exkluzívny oblek pre súkromného detektíva, permanentný prístup k lekárničke a Antipsychotickým liekom, ako aj počiatočnú zásobu výrobných materiálov
- fyzickú mapu Oakmontu

The Sinking City je dobrodružná hra zasadená v otvorenom svete inšpirovanom v diele H.P. Lovecrafta, pána hororu. Za hrou stoja vývojári z Frogwares, teda štúdio, ktoré prinieslo mnoho oceňovaných hier s Sherlockom Holmesom. V napoly ponorenom Oakmonte vyčíňajú nadprirodzené sily a vy ako detektív musíte prísť na záhadu posadnutého mesta.

INŠPIRÁCIA OD MAJSTRA ŽÁNRU
Atmosféra hry je ťaživá presne tak, ako poznáme zo svetov H. P. Lovecrafta, ktorými je hra silne inšpirovaná. Rozsiahly otvorený svet môžete skúmať pešo, na lodi či v skafandri.

The Sinking City - Day 1 Edition CZ

VYŠETROVANIE PODĽA SEBA
Hra ponúkne vysokú znovu hrateľnosť, kedy práve vďaka otvorenému systému vyšetrovania možno každý prípad vyriešiť hneď niekoľkými spôsobmi a môže mať rôzne konce podľa toho, čo budete robiť.

frogwares

DUŠEVNE FIT
Arzenál ponúkne mnoho zbraní z 20. rokov 20. storočia a pomôže vám v boji proti netvorom z nočných môr. O svoje duševné zdravie sa musíte tiež dostatočne starať, pretože ho budete potrebovať k odhaleniu pravdy, ktorá sa skrýva za tým všetkým šialenstvom.

h. p. lovecraft

zdielaj na:

Video / Ukážka The Sinking City - Day 1 Edition CZ:

video na YouTube

Recenzie The Sinking City - Day 1 Edition CZ:

Recenzie na Zing.cz » (50%)
Adventura, kterou sráží nedotažený a naprosto zbytečný RPG survival systém. Graficky i designově se mohli tvůrci daleko více rozvášnit a nepřinášet genericky vypadající prostředí a nepřátele. Všechny neduhy ale naštěstí alespoň trochu zachraňují povedené pátrací prvky a skvěle napsaný příběh se zajímavou zápletkou. Pokud jste fanoušek Lovecrafta, hru zkuste.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť