GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Surge

Hra pre PC
Hra pre PC The Surge
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
Skladom:10ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

Kľúč k hre The SurgeTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS The Surge:

Hra The Surge predstavuje inovatívne bojové mechanizmy a originálny systém vývoja postavy založený na modulových vylepšeniach, ktorá získate v rámci napínavého a tuhého boja.

V silne dystopickej budúcnosti, kedy sa Zem chýli ku koncu, musí tí, ktorí zostávajú v preľudnených mestách pracovať, aby vôbec prežili, pretože sociálne programy sú nasýtené kvôli stárnúcej populácii a zhoršujúcemu sa životnému prostrediu. Pretože sa umelá inteligencia za tie roky neustále zlepšovala, množstvo pracovných pozícií je pre ľudstvo zbytočných, takže obyvatelia Zeme sa za pracou musia vydať na predmestie, kde pomocou exoskeletov zlepšujú svoju efektivitu. Svet hry The Surge ponúka veľmi temnú víziu budúcnosti, kde vývoj našej technológie, spoločnosti a nášho vzťahu k prostrediu, vedie k úpadku ľudskej civilizácie.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, Win 8, pamäť 8,0GB RAM, grafická karta s 1,0GB RAM (GeForce GTX 560 Ti / Radeon R7 360), 15,0GB voľno na disku, DVDROM, procesor Intel i8 4690K 3.5GHz alebo AMD FX-8320 3.5GHz, vyžaduje 64 bit OS a aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka The Surge:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie The Surge:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
A Walk in the Park je povedené rozšířené akčního RPG The Surge, odehrávající se ve zničeném zábavním parku. Hratelnost se sice nedočkala žádných zásadních změn, ale zbrusu nová lokace je pádným důvodem znovu navštívit tuto dystopickou vizi budoucnosti. Celé DLC lze bohužel dokončit v relativně krátké době.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Zdařilé akční RPG inspirované sérií Dark Souls, které se odehrává v blízké budoucnosti na zdevastované Zemi. Hra vyniká převážně pěkně ztvárněným sci-fi prostředím, neotřelým systémem vylepšování vlastního exoskeletu a možností odsekávat kusy brnění z nepřátel pro vlastní použití.
Recenzie na Gamesite »
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť