GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Technomancer

Hra pre PC
Hra pre PC The Technomancer
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre The TechnomancerTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS The Technomancer:

Akčné RPG vás prenesie do cyberpunkového prostredí 200 rokov po kolonizácii Marsu. Hlavným hrdinom je Technomancer Zachariah, ktorý je na úteku pred tajnou políciou a čelí všetkým nástrahám, ktoré si pre neho červená planéta pripravila.

DYNAMICKÉ SÚBOJE
Hra ponúka akčne ladené súboje s troma rôznymi štýlmi boja a používaním schopností rozdelených do štyroch vývojových stromov. Všetky situácie však nebude potrebné riešiť hrubou silou. Dej bude mať rôzny vývoj v závislosti na voľbách v dynamických dialógoch s NPC postavami. Hra ponúka tvorbu predmetov (zbraní a zbroje) pre vlastnú postavu a spoločníkov v družine.

TAJOMSTVO MARSU
Na úteku pred tajnou políciou a v konfrontácii s červenou planétou vás čaká náročná úloha, ktorá vás zavedie ku kmeňovým spoločenstvám, mestám strateným pod ľadovým príkrovom a dystopickým búdam rozosiatym na Marse. Dokážete čeliť krutej spoločnosti na Marse a nehostinným podmienkam a odhaliť Technomancerovo tajomstvo?

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, Win 8, štvorjadrový procesor 3,6GHz, pamäť 4,0GB RAM, grafická karta s 1,0GB RAM (GeForce GTX 560 TI / Radeon HD 6850), 11,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje 64 bit OS a aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka The Technomancer:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie The Technomancer:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
The Technomancer je skvělá hra. Není nejlepší, ale je dostatečně dobrá a pro příznivce akčních RPG her je tohle titul, který byste neměli minout, jestli nemáte nereálně vysoké požadavky. Zvlášť v relativním herním suchu, ve kterém se teď nacházíme.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť