GameExpres.sk
  Prihlásenie

theHunter: Primal

Hra pre PC
Hra pre PC theHunter: Primal
Kategória:akčná FPS
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 14,99
Aktuálna cena : 3,99€

Elektronický kľúč zaslaný cez SMS alebo email:
Pokiaľ chcete ušetriť za zaslanie tohto produktu a stačí vám len kľúč, ktorý tento produkt obsahuje, môžeme vám ho poslať SMSkou alebo emailom a vy tak ušetríte náklady za dopravu.
POPIS theHunter: Primal:

Nachádzate sa na planéte Primal Eden. Pomôžte nám ovládnuť a zcivilizovať neprístupnú divočinu, aby sme tu mohli zasiať semeno civilizácie. Pokiaľ sa vám podarí uspieť, odmenou vám bude celkové vymazanie z trestného registra. Ak zlyháte, vaše mŕtve telo zasýti zeminu a mrchožrútov. Na neúspech sa bude pozerať ako na zradu voči Expansive Galaxies Corporation a vaši rodinní príslušníci budú poslaní na primal Eden ako Priekopníci.

Na začiatku nájdete vybavenie v zostupovom module. Aby ste boli schopní prežiť, je nevyhnutné prieskumom získať výkonnejšie zbrane, kvalitnejšie ošatenie a strelivo. Znie to jednoducho, že? Dobro. Ostrov je zamorený jedovatou flórou, ale tiež hladnými dinosaurami, ktorí hodujú na telách neúspešných.

Planéta Primal Eden je osídlená 5 rôznymi druhmi dinosaurov, vrátane mocného Tyranosaura Rexa a obávaného Quetzalcoatla. Starostlivé plánovanie, spolupráca a batohy plné zásob spolu so zbraňami, sú nevyhnuté pre prežitie.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, Win 8, procesor 3,0GHz, pamäť 4,0GB RAM, grafická karta s 512MB RAM, 3,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje pripojenie k internetu!

Video / Ukážka theHunter: Primal:

video na YouTube

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťCrazy Golf (PC)
Crazy Golf (PC)
1,99€
0,99€