GameExpres.sk
  Prihlásenie

Through the Darkest of Times

Hra pre PC
Hra pre PC Through the Darkest of Times
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Through the Darkest of Times:

Berlín, január 1933. "Adolf Hitler je kancelár!" Všetci vieme, kam táto správa povedie: svet čakajú nevýslovné hrôzy a utrpenie. Príliš málo ľudí sa stavia na odpor obludnej nemeckej ríše. Dokážete to vy? Veďte undergroundové hnutie odporu menom Through the Darkest of Times. V tejto strategickej hre založenej na historických udalostiach plánujete akcie svojich bojovníkov. Ale čo môžete robiť? Bojovať? Celá armáda, celý národ proti vašej päťčlennej skupine. Takže musíte konať opatrne a získať si srdce a myseľ ľudí, zhromaždite ďalších prívržencov a získajte väčšiu podporu. A to najdôležitejšie: musíte prežiť. Neustále vám hrozí smrteľné nebezpečenstvo. Ak Gestapo zistí, čo robíte, môžete skončiť vo väzení alebo ešte horšie.

PLÁNUJTE, KONAJTE, PREŽITE

Through the Darkest of Times je ťahový herný zážitok. Svojim druhom zadávate dôležité úlohy: Vyrábať letáky alebo písať správy na stene, aby ste informovali ľudí o tom, čo majú nacisti za lubom. Zbierajte informácie o nacistických akciách a zverejnite ich. Sabotujte. Čím smelší budete, tým väčšiemu riziku budete čeliť - ale chcete predsa niečo zmeniť, nie? Hra Through the Darkest of Times v 4 kapitolách sleduje skutočné udalosti z obdobia Tretej ríše, ale vaše akcie majú významný vplyv na váš život a život vašej skupiny a veľa ľudí okolo vás.

Through the Darkest of Times ako jedna z prvých (v Nemecku) získala povolenie otvorene zobraziť svastiku a ďalšie nacistické symboly, aby nazývala nepriateľa pravým menom. Alternatívna história: Mohla vláda nacistov skončiť ešte pred rokom 1945?

zdielaj na:

Video / Ukážka Through the Darkest of Times:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť