GameExpres.sk
  Prihlásenie

Titanfall

Hra pre PC
Hra pre PC Titanfall
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:3ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 16,99€

Kľúč k hre TitanfallTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Titanfall:

Titanfall je sci-fi strielačka s malými pešiakmi a mohutnými robotmi, ktorá neobsahuje klasickú kampaň a off-line si ju nezahráte. Tunajší príbeh a krátke intrá skôr len spájajú zápasy v multiplayerových arénach, v ktorých sa preťahujete o strategické body, či likvidujete svojich nepriateľov v inej forme.

Každý vojak má na chrbte pripevnené trysky, ktoré mu umožňujú vyskakovať na strechy poschodových domov alebo vzduchom prekonávať celé ulice medzi zástavbami. K tomu tu všetci vedia behať po stenách a odrážať sa od jednej k druhej.

Zápasy v Titanfall sa de facto odohrávajú v dvoch prelínajúcich sa rovinách. Pilot proti pilotovi, mech proti mechovi… a všetci proti všetkým. Titáni toho logicky vydržia oveľa viac, a keď sa im vojak pripletie pod nohy, jediným úderom ho na mieste rozdrvia. Každý pešiak ale zároveň disponuje špeciálnou zbraňou práve proti titánom.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Vista[32bit], Win 7, Win 8, dvojjadrový procesor 2,4GHz, pamäť 4,0GB RAM, grafická karta s 512MB RAM (AMD Radeon HD 4770 / Nvidia GeForce 8800GT), 50,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje pripojenie k internetu!

Video / Ukážka Titanfall:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Titanfall:

Recenzie na gamesite.sk » (87%)
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Pokud si i po několika desítkách hodin strávených ve hře stále užíváte každý jeden moment a těšíte se jako malé dítě na seslání Titána , abyste nakopali nepřátele do zadku, tak to znamená, že hra je více než dobrá. Pokud si říkáte : no zahrál jsem a jdu si pustit Discovery Chanel a pak zjistíte , že na Discovery nevyšel čas protože už hrajete pět hodiny vkuse , tak to znamená, že jste našli svého favorita na poli multiplayerových FPS.
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Titanfall až na výjimky postrádá jakékoliv problémy, bohužel ale doplácí na nešťastná rozhodnutí a chyby mimo hranice samotné hry. Pokud však prahnete po něčem novém v oblasti multiplayerových stříleček, Titanfall je sázka na jistotu.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť