GameExpres.sk
  Prihlásenie

Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition CZ + DLC - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition CZ
Kategória:akcia 3D takticka
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Lokalizácia:české titulky
!!! Plánovaný dátum vydania:
04.10.2019
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 54,99€

AKCIA :

POPIS Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition CZ:AUROA EDITION OBSAHUJE:
- hru Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint
- Sacred Land Pack (misia Sacred Land, rituálny nôž, XP Booster a Credits Pack)


Tom Clancys Ghost Recon Breakpoint je military strieľačka zasadená do nehostinného a rozsiahleho otvoreného sveta, ktorú môžete celú odohrať sami alebo v co-op režime až 4 hráčov. Hráči tu budú môcť preskúmať Aurou, záhadami prerastený ostrov, kde prebieha stret technicky najpokročilejších zariadení s divokou a ničím nezviazanou prírodou. Ostrov je domovom výrobcu dronov, technologického giganta SKELLY Technology. Auro padla do nesprávnych rúk a bol s ňou stratený všetok kontakt.

Hra vyžaduje trvalé internetové pripojenie.

ZA NEPRIATEĽSKOU LÍNIOU
Vlci, bývalá Americká vojenská jednotka Duchov zradila a prevzala vládu and ostrovom. Pod vedením bývalého brata v zbrani Plukovníka Cole D. Walkera, stvárneného Jonom Bernthalom, preprogramoval drony spoločnosti SKELLY na zabijácke stroje a neboja sa ich použiť bez ohľadu na počet mŕtvych. Nomad a Duchovia sú vyslaní na prieskumnú misiu, ale ich helikoptéry sú zostrelené. Zranení, bez podpory a ako lovná zver sa hráči ponoria do intenzívnych vojenských zážitkov počas bojov o prežitie, likvidácie jednotky Vlkov a získania vlády nad ostrovom aurou.

Tom Clancys Ghost Recon Breakpoint zahŕňa plán post-launch podpory s pravidelnými aktualizáciami pridávajúcimi nový obsah. Nové príbehové linky, triedy a ďalšie bonusy budú sústavne pridávané a vôbec prvýkrát v Ghost Recon hre pribudne nový typ Endgame obsahu: Raidy.

tom clancys ghost recon breakpoint

zdielaj na:

Video / Ukážka Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition CZ:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť