GameExpres.sk
  Prihlásenie

Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition CZ + darček kľúčenka

Hra pre PC
Hra pre PC Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition CZ
Kategória:akce
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition CZTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition CZ:

K objednávke dostanete darček kľúčenku Ghost Recon Soldier.

Darček k objednávke kľúčenka Ghost Recon: Soldier

AUROA EDITION OBSAHUJE:

- hru Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint
- Sacred Land Pack (misia Sacred Land, rituálny nôž, XP Booster a Credits Pack)


Tom Clancys Ghost Recon Breakpoint je military strieľačka zasadená do nehostinného a rozsiahleho otvoreného sveta, ktorú môžete celú odohrať sami alebo v co-op režime až 4 hráčov. Hráči tu budú môcť preskúmať Aurou, záhadami prerastený ostrov, kde prebieha stret technicky najpokročilejších zariadení s divokou a ničím nezviazanou prírodou. Ostrov je domovom výrobcu dronov, technologického giganta SKELLY Technology. Auro padla do nesprávnych rúk a bol s ňou stratený všetok kontakt.

Hra vyžaduje trvalé internetové pripojenie.

ZA NEPRIATEĽSKOU LÍNIOU
Vlci, bývalá Americká vojenská jednotka Duchov zradila a prevzala vládu and ostrovom. Pod vedením bývalého brata v zbrani Plukovníka Cole D. Walkera, stvárneného Jonom Bernthalom, preprogramoval drony spoločnosti SKELLY na zabijácke stroje a neboja sa ich použiť bez ohľadu na počet mŕtvych. Nomad a Duchovia sú vyslaní na prieskumnú misiu, ale ich helikoptéry sú zostrelené. Zranení, bez podpory a ako lovná zver sa hráči ponoria do intenzívnych vojenských zážitkov počas bojov o prežitie, likvidácie jednotky Vlkov a získania vlády nad ostrovom aurou.

Tom Clancys Ghost Recon Breakpoint zahŕňa plán post-launch podpory s pravidelnými aktualizáciami pridávajúcimi nový obsah. Nové príbehové linky, triedy a ďalšie bonusy budú sústavne pridávané a vôbec prvýkrát v Ghost Recon hre pribudne nový typ Endgame obsahu: Raidy.

tom clancys ghost recon breakpoint

zdielaj na:

Video / Ukážka Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition CZ:

video na YouTube

Recenzie Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition CZ:

Recenzie na Zing.cz » (60%)
V mnoha ohledech přímý nástupce předchozího dílu série, ale s větším důrazem na přežití v divočině a záškodnickou partyzánskou válku jednoho bojovníka (pokud si nepřivedete živé spoluhráče). Nové RPG mechaniky včetně lootu jsou zapracovány dobře a nenabourávají základní mechaniky hry (kulka do hlavy je pořád smrt na jednu ránu). Nicméně hra technicky poněkud škobrtá, což se nejvíce projevuje na slabé inteligenci nepřátel. Pořád jde o velkou a výpravnou hru, u které se můžete dobře bavit, ale stejně tak lze pochopit ty hráče, které hra zklamala nebo začala po chvíli nudit. Uvidíme, jak se jí bude dařit po plánovaných přídavcích.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťCSI: Fatal Conspiracy (PC)
CSI: Fatal Conspiracy (PC)
9,99€
3,99€