GameExpres.sk
  Prihlásenie

Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint CZ + DLC - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint CZ
Kategória:akcia 3D takticka
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Lokalizácia:české titulky
!!! Plánovaný dátum vydania:
04.10.2019
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 54,99€

AKCIA :

Uvedená cena je len informačná.
POPIS Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint CZ:

Predobjednávkou si zaistíte prístup do bety.

Tom Clancys Ghost Recon Breakpoint je military strieľačka zasadená do nehostinného a rozsiahleho otvoreného sveta, ktorú môžete celú odohrať sami alebo v co-op režime až 4 hráčov. Hráči tu budú môcť preskúmať Aurou, záhadami prerastený ostrov, kde prebieha stret technicky najpokročilejších zariadení s divokou a ničím nezviazanou prírodou. Ostrov je domovom výrobcu dronov, technologického giganta SKELLY Technology. Auro padla do nesprávnych rúk a bol s ňou stratený všetok kontakt.

Hra vyžaduje trvalé internetové pripojenie.

ZA NEPRIATEĽSKOU LÍNIOU
Vlci, bývalá Americká vojenská jednotka Duchov zradila a prevzala vládu and ostrovom. Pod vedením bývalého brata v zbrani Plukovníka Cole D. Walkera, stvárneného Jonom Bernthalom, preprogramoval drony spoločnosti SKELLY na zabijácke stroje a neboja sa ich použiť bez ohľadu na počet mŕtvych. Nomad a Duchovia sú vyslaní na prieskumnú misiu, ale ich helikoptéry sú zostrelené. Zranení, bez podpory a ako lovná zver sa hráči ponoria do intenzívnych vojenských zážitkov počas bojov o prežitie, likvidácie jednotky Vlkov a získania vlády nad ostrovom aurou.

Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint CZ

SLOBODA A TAKTICKÉ MOŽNOSTI
Strmé svahy, pribúdajúce zranenia, a vyčerpanie sú novými výzvami pre hráčov, ktorých schopnosti prežiť prejdú tvrdou skúškou členitého terénu ostrova Auroa. Pre vyrovnanie sa s nepriazňou osudu tu hráči dostanú úplnú slobodu pre plnenie misií a budú mať k dispozícii veľké množstvo taktických možností a nástrojov, vrátane sady nových vojenských vychytávok. Budú môcť prenášať telá nepriateľov aj spojencov, splynúť s prostredím vďaka kamufláži alebo postaviť tábor, kde možno spravovať vybavenie, zmeniť triedu a pilovať stratégiu.

 + DLC

PRISPÔSOBENIE PODĽA SVOJHO
Nebude chýbať ani možnosť zvoliť si z tisícov rôznych možností prispôsobenia pre vytvorenie vlastného perfektného Ducha a prenášať si svoju postavu a postup medzi hlavnou kampaňou a PvP, ktoré bude dostupné už pri vydaní hry.

PS4Pro_Enhanced

NOVÝ OBSAH A ENDGAME
Tom Clancys Ghost Recon Breakpoint zahŕňa plán post-launch podpory s pravidelnými aktualizáciami pridávajúcimi nový obsah. Nové príbehové linky, triedy a ďalšie bonusy budú sústavne pridávané a vôbec prvýkrát v Ghost Recon hre pribudne nový typ Endgame obsahu: Raidy.

tom clancys ghost recon breakpoint

zdielaj na:

Video / Ukážka Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint CZ:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťBioShock Remastered (PC)
BioShock Remastered (PC)
8,99€
6,99€