GameExpres.sk
  Prihlásenie

Total War: Shogun 2 (Gold Edition)

Hra pre PC
Hra pre PC Total War: Shogun 2 (Gold Edition)
Kategória:strategie
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Total War: Shogun 2 (Gold Edition)Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Total War: Shogun 2 (Gold Edition):

Návrat ku koreňom v sérii Total War, v ktorom zavítame do 16. storočia, kedy je krajina rozvrátená a zdevastovaná. Na výber dostanete 8 vládcov a bude len na vás, aby ste sa dostali do popredia. Bojujete samozrejme o požehnanie od cisára. Výhodou je, že na začiatku sú sily pomerne vyrovnané. Niekto má dobrú pozícii, ale malé príjmy, iný je na bohatom ostrove, ale mimo všetko dianie.

Samozrejmosťou sú aj námorné bitky. Tu oproti predošlým dvom dielom opäť prebehlo množstvo úprav. Lode, ktoré pripomínajú skôr plávajúce hrady, majú pádla a tak nie je dôležitý vietor, ktorý s vami dokázal pekne zamávať.

Novinkou v sérii Total War sú hrdinovia. Samostatné jednotky, ktoré svojou silou dokážu zadržať menšie vojsko, alebo si vyčistiť cestu k samotnému generálovi. Nemusíte sa báť, že by to výrazne menilo hru, alebo ju nejako rušilo. Jedná sa skôr o osviežujúci prvok. Navyše títo vojaci podľa rôznych spisov naozaj existovali.

Pokiaľ sa zaujímate o bojové taktiky, určite vám neunikla famózna práca The Art of War, od Sun-ceho. To bol legendárny čínsky vojvodca, ktorý dal dohromady osvedčené taktiky. Umelá inteligencia sa bude riadiť práve týmto manuálom.

Gold Edition obsahuje:
- Hru Total War: Shogun 2
- Datadisk Fall of the Samurai
- DLC rozšírenie Rise of the Samurai
- Všetky ostatné vydané DLC

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, odskúšané na Win 8, procesor 2,6GHz, pamäť 1,0GB RAM, grafická karta s 256MB RAM, 20,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Total War: Shogun 2 (Gold Edition):

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Total War: Shogun 2 (Gold Edition):

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Japonci dokázali i bez všech technických vymožeností bez problému zastínit své předchůdce, a to hlavně díky množství všech možných inovací, které jsme mnohdy ani nečekali. Stačilo málo, a ostří redakční katany by dosáhlo na bájnou desítku.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťPort Royale 4 (PC)
Port Royale 4 (PC)
39,99€
27,99€