GameExpres.sk
  Prihlásenie

Total War: Three Kingdoms - Limited Edition CZ

Hra pre PC
Hra pre PC Total War: Three Kingdoms - Limited Edition CZ
Kategória:stratégia realtime
Odporúčaný vek:od 16 rokov
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 37,99€

Kľúč k hre Total War: Three Kingdoms - Limited Edition CZTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Total War: Three Kingdoms - Limited Edition CZ:

Limited Edition OBSAHUJE
- hru Total War: Three Kingdoms s českými titulkami
- exkluzívny obal hry
- obojstrannú tlačenú mapu herného sveta
- plagát s hernými hrdinami

Total War: Three Kingdoms je plnohodnotný historický diel známej strategickej série Total War. Three Kingdoms hráča zavedie do feudálnej Číny, presnejšie do obdobia troch kráľovstiev / ríš medzi rokmi 220 a 280. Čína v tej dobe bola rozdelená medzi súperiace štáty Cchao Wej na severe, Šu-chan v S'-čchuane a Východného Wu na juhu. Obdobie nasledovalo po rozpade celočínskej ríše Chan a skončilo opätovným zjednotením krajiny ríšou Ťin.

ROZPADÁVAJÚCA SA DYNASTIA
Píše sa rok 190 n.l. a v Číne panuje chaos. Dynastia Chan sa za vlády mladučkého cisára rozpadáva. Je obyčajnou figúrkou, bábkou despotického vojvodcu Tung Čua. Jeho režim je brutálny a utlačovateľský a spolu s Tung Čuovou rastúcou silou sa ríša prepadá čím ďalej tým viac do anarchie.

Total War: Three Kingdoms - Limited Edition CZ

NÁDEJ AJ TAK NEUMIERA
Traja hrdinovia, ktorých spája jednota v boji s tyraniou, dávajú dohromady podporu pre nadchádzajúcu skúšku. Príležitosť vycítili vojvodcovia najslávnejších čínskych rodov a rozhodli sa ich družinu nasledovať a utvoriť krehkú koalíciu, ktorá si dala za cieľ zosadiť nemilosrdný režim Tung Čua. Uspejú v boji s tyranom, alebo rozvrátia už teraz rozpadávajúcu sa alianciu ich osobné vladárske ambície?

čína

BUDÚCNOSŤ ČÍNY
Pod povrchom to vrie. Lojalita je vrtkavá. Ohne sváru sú živené príležitosťami. Isté je len jedno: budúcnosť Číny majú v rukách tí, ktorí sa rozhodli za ňu bojovať.

dynastia

zdielaj na:

Video / Ukážka Total War: Three Kingdoms - Limited Edition CZ:

video na YouTube

Súvisiace produkty
Total War: Three Kingdoms (PC)
Total War: Three Kingdoms (PC)
39,99€
21,99€   
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťWarhammer: Chaosbane (PC)
Warhammer: Chaosbane (PC)
49,99€
42,99€