GameExpres.sk
  Prihlásenie

Total War: WARHAMMER II (Limited Edition) + darček príručka s figúrkou

Hra pre PC
Hra pre PC Total War: WARHAMMER II (Limited Edition)
Kategória:realtime stratégia
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 16 rokov
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 42,99€

AKCIA :

pozn. Figúrka nie je zložená a nafarbená.

Kľúč k hre Total War: WARHAMMER II (Limited Edition)Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Total War: WARHAMMER II (Limited Edition):

Total War: WARHAMMER II odhalí tajomné kontinenty ďaleko na západe Starého sveta. Chopíte sa velenia jednej zo štyroch rás zo sveta Warhammer Fantasy Battles, medzi ktorými nájdete vznešených elfov, temných elfov, jaštery a štvrtú rasu stále čakajúcu na svoje odtajnenie. Vrhnete sa do bitiek odohrávajúcich sa naprieč očarovanými ostrovmi, pochmúrnymi vnútrozemskými oblasťami, zradnými močiarmi a nebezpečnými džungľami.

UŽ NESTAČÍ LEN DOBÝVAŤ
Čaká vás vojnové ťaženie, aké tu ešte nebolo. Utkáte sa totiž o nadvládu nad slabnúcim Veľkým vírom, ktorý tisíce rokov víril nad elfskú domovinou Ulthuanem. Každá rasa musí vykonať rad tajuplných rituálov, ktoré v súlade s ich presvedčením Vír buď posilní, alebo naruší. Celý boj potom vyústi zdrvujúcim koncom. Dobývanie území už dávno nestačí ... toto je závod o nadvládu, od ktorej sa potom bude odvíjať osud tohto sveta!

LIMITED EDITION OBSAHUJE:
- Hru Total War: WARHAMMER II
- Steebook
- Samolepky
- Sprievodcu hrou

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

bude uvedená

Video / Ukážka Total War: WARHAMMER II (Limited Edition):

video na YouTube

Recenzie Total War: WARHAMMER II (Limited Edition):

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Total War: Warhammer II byl dlouho očekávaným pokračováním, které tvůrci ze studia Creative Assembly nejen splnili, ale v mnoha ohledech také překonali. Inovaci přináší především nutnost plnit příběhové úkoly. Koupí tohoto titulu získáte desítky hodin příjemně tahové zábavy, která bude ještě lepší, až se propojí s prvním dílem série.
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Rise of the Tomb Kings je prvním DLC Total War: Warhammeru 2 a musíme přiznat, že se opravdu povedl. Do ruky se vám dostane originální frakce Králů kobek s vlastní kampaní, která vás opět připoutá k obrazovkám počítačů. Příznivci série zřejmě nebudou otálet s koupí, ostatní musí zvážit relativně vysokou cenu za jeden národ.
Súvisiace produkty
TOVAR SKLADOM
zobraziťGrand Theft Auto V (PC)
Grand Theft Auto V (PC)
29,99€
19,99€