GameExpres.sk
  Prihlásenie

Total War: WARHAMMER (Old World Edition)

Hra pre PC
Hra pre PC Total War: WARHAMMER (Old World Edition)
Kategória:strategie
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Total War: WARHAMMER (Old World Edition)Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Total War: WARHAMMER (Old World Edition):

Nastal čas nekonečných bojov. Tisíc bojovníkov sa bijú na život a na smrť v titanských bitkách a celé rasy spolu bojujú pod vedením mocných hrdinov, ktorí sa snažia získať nadvládu nad svetom.

Imperiálne vojská vedie Karl Franz, ktorý túži po zjednotení roztrúsených území pod jednu zástavu, aby mohli dohromady čeliť spoločnému nepriateľovi.

Pod pluk kmeňa Grimgora Ironhidea sa sťahujú všetci orkovia i ohyzdi, ktorí sú lační po krvavom boji a "umierajú" neuhasiteľnou túžbu po masakre.

High King Thorgrim velí rozvážnym trpaslíkom opevneným v horských tvrdziach a vysiela ich sa pomstiť za bezprávie, ktoré museli po celá 1000-ročia znášať.

Pohnútky upírov pod vedením Mannfreda von Carstiena sú zahalené rúškom tajomstva. Vie sa len toľko, že svoje armády najímajú z hnilobných radov živých mŕtvych.

A zatiaľ čo je Starý svet roztrhaný zradou, vojnou a nepredstaviteľnou mocou, ktorá sa vymkla kontrole, vo vetre zo severu stále zaznieva šepot oveľa väčšej hrozby. Samotná látka reality sa začína rozplietať a trhať…

Total War: WARHAMMER je jedinečná hra prinášajúca stovky hodín zábavy, v ktorej sa kolosálne bitky v reálnom čase spájajú s návykovou ťahovou kampaňou zameranou na vládnutie, politiku a budovanie ríše.

A čo viac, tento titul v budúcnosti ešte obohatí dvojica samostatných rozšírení a balíčkov s dodatočným obsahom, čím vznikne najobsiahlejší svet, aký bol kedy v sérii Total War k videniu. Epická trilógia hier, ktorá naveky zmení žáner fantasy stratégií.

OLD WORLD EDITION OBSAHUJE:
- Hru Total War: WARHAMMER
- Novú rasu Bretonnia
- Digitálnu novelu The Prince of Altdorf (v angličtine)

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, Win 8, dvojjadrový procesor 3,0GHz, pamäť 3,0GB RAM, grafická karta s 1,0GB RAM (GeForce GTS 450/Radeon HD 5770/Intel HD4000), 35,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje 64 bit OS a aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Total War: WARHAMMER (Old World Edition):

video na YouTube

Recenzie Total War: WARHAMMER (Old World Edition):

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Total War: Warhammer je povedená strategie, která efektivně kombinuje již zažitý koncept s kultovním fantasy univerzem. Pokud patříte mezi fanoušky série Total War, určitě by vás tento titul neměl minout.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť