GameExpres.sk
  Prihlásenie

Total War: WARHAMMER: Savage Edition

Hra pre PC
Hra pre PC Total War: WARHAMMER: Savage Edition
Kategória:strategie realbudaboj fantasy
Odporúčaný vek:od 15 rokov
Lokalizácia:české titulky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 18,99€

POPIS Total War: WARHAMMER: Savage Edition:

Ide o krabicovú verziu a hra vyžaduje aktiváciu v službe Steam.

Savage Edition OBSAHUJE
- základnú hru Total War: WARHAMMER
- Call of the Beastmen DLC
- Chaos Warriors DLC

Fantasy stratégia epických rozmerov kombinuje prvky návykového budovania rozľahlej ríše v intenzívnej kampani a kolosálnymi bitkami v reálnom čase, pričom obidva tieto režimy sú zasielané do legendárneho prostredia WARHAMMERu.

ŠTYRI UNIKÁTNE RASY
Budete veliť 4 celkom odlišným rasám: Impéria, trpaslíkov, upírie hrabata a zelenokožcom. Každý rasa má svoje jedinečné postavy, bojové jednotky a herní štýl. Veďte svoju armádu do boja v úlohe jedného z ôsmich legendárnych lordov z prostredia fantasy bitiek vo svete WARHAMMERu a vybavte je bájnymi zbraňami, zbrojou a smrtiacou bojovú mágiou, ktorú budete získavať plnením náročných úloh.

MAGIA V Total War
Prvýkrát v celej sérii hier Total War máte možnosť skrotiť magickú moc, ktorá vám pomôže v bitkách, a vzniesť sa k oblakom na krídlách rôznych lietajúcich tvorov - od zúrivých drakov a wyvern až po gigantických grifov.

Total War: WARHAMMER: Savage Edition

UJMITE SA VLÁDY NEOBYČAJNÝCH RÁS 
Chrabrí ľudia z Impéria, záštiplní trpaslíci, krvilačné úpirie hrabata a krutí orkovia a škreti z kmeňov zelenokožcov. Jednotlivé rasy sa od seba diametrálne odlišujú, každá má svoje vlastné postavy, herné mechanizmy na mape kampane, bojové jednotky i herný štýl.

VELTE LEGENDÁRNYM POSTAVÁM
Veďte svoju armádu do boja v úlohe jedného z ôsmich legendárnych lordov z prostredia fantasy bitiek vo svete WARHAMMER, vybavte ich bájnymi zbraňami, zbrojí a smrtiacou bojovú mágiou a zoznámte sa s ich príbehom v sériách jedinečných úloh.

Total War WARHAMMER

PODMAŇTE SI SVET
Séria Total War prvýkrát zamierila do fantasy prostredia. Vychutnajte si neuveriteľnú prepracovanosť herného systému a možnosť dobývania územia na gigantickej otvorenej mape "veľké kampane". Prechádzajte pokrivenou magickou krajinou, ktorá je obývaná ohromným množstvom úžasných aj hrôzu naháňajúcich tvorov, a ponorte sa do fantasy stratégie doteraz nevídaných rozmerov.

VYPUSŤTE MONŠTRA
Nad bojiskom v Total War: Warhammer sa rozlieha rev drakov, burácanie obrov a ohlušujúci dupot obludnej kavalérie. Do žiaru bitky sa vrhajú mohutní tvorovia pozemského i nadprirodzeného pôvodu a prinášajú smrť stovkám slabších jednotiek naraz.

tw warhammer


zdielaj na:

Video / Ukážka Total War: WARHAMMER: Savage Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť