GameExpres.sk
  Prihlásenie

Train Sim World 2 - Collectors Edition

Hra pre PC
Hra pre PC Train Sim World 2 - Collectors Edition
Kategória:simulator vlaky
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€

POPIS Train Sim World 2 - Collectors Edition:

Evolúcia vlakovej simulácie! Ovládajte ikonické lokomotívy na vysokorýchlostných tratiach či na dlhých nákladných cestách a využite kreatívne nástroje v tomto pokročilom pokračovaní obľúbenej vlakové simulácie. Nastúpte do kabíny vo Train Sim World 2.

AUTENTICKÁ REPLIKACIA

Prejdite sa prvýkrát po rýchlostnej medzimestskej nemeckej dráhe, zatiaľ čo budete šliapať na pedál a dosahovať závratných rýchlostí v slávnej DB ICE 3M mimo Kolín. Čeľte výzve spočívajúcej v komplikovanej preprave nákladov naprieč Sand Patch Grade vrátane Cumberland Terminal pomocou surového výkonu CSX AC4400CW. Vpravte sa do rozvrhu a riaďte stanice londýnskeho metra na Bakerloo Line. Všetky oficiálné licencie, verne reprodukované - kabína i kontrola je len vaša.Train Sim World 2 - Collectors Edition
BUĎTE KREATIVNÍ
Prispôsobte si lokomotívy v Train Sim World 2 vďaka novému exkluzívnemu editoru vzhľadov. Vytvorte si vlastný vzhľad pomocou jednoduchého nástroja, ktorý vám umožní vytvárať prosté i zložité designy, ktoré vašim rušňom vdýchnu život. Prispôsobte si hru pomocou plánovača scenárov. Vytvorte si vlastný scenár. Upravte si lokomotívy a cieľ cesty, potom naskočte na vlak a vyrazte na cestu. Choďte rýchlo a choďte po svojom.

simulátor vlaků
NOVÁ ÚROVEŇ REALISMU
Autorský engine SimuGraph, ktorý sa stará o dynamiku vozidiel, sa vyvinul - úplne prvýkrát pridáva realistickú adhézne fyziku. Pocítite, ako kolesá po koľajniciach v nepriaznivom počasí kĺžu, a užijete si dodatočnú výzvu v rámci ovládania na príkrom stúpania. Optimalizovaná a vylepšená grafika do Train Sim World 2 tiež pridáva dynamickú oblohu a podporu 4K.

vláčky
PONORTE SA DO SIMULACIE
Získajte počas jazdy zrozumiteľnejšie informácie o pokynoch, o stúpania a rýchlostných profiloch, vrátane nového zobrazenia rozhrania, zrozumiteľnejších bezpečnostných systémov, ovládanie bŕzd, ukazovatele výkonu a akcelerometra. Nová schéma ovládača vám prinesie skvelé voľby v režime Kamera a Riadenie a umožní ľahší prístup z režimu externej kamery, vďaka ktorému môžete vstúpiť do iných vozov, a to za kompletného fungovania fyziky a simulácie.

trainz
ZACHOVANÁ KOLEKCIA
Zberateľská edícia Train Sim World 2 obsahuje tri trasy Preserved Collection. Spoznajte rušný život dochádzajúcich v regiónoch v Hauptstrecke Rhein-Ruhr, užite si California Dreamin 'v železničnom štýle na polostrovnom koridoru a riaďte moderný osobný vlak na malebnom východnom pobreží.

Poznámka: Obsah Preserved Collection nepodporuje všetky funkcie Train Sim World 2.zdielaj na:

Video / Ukážka Train Sim World 2 - Collectors Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť