GameExpres.sk
  Prihlásenie

Train Simulator 2020

Hra pre PC
Hra pre PC Train Simulator 2020
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Train Simulator 2020:

NUREMBERG & REGENSBURG BAHN
Táto trasa je exkluzívne v hre Train Simulator 2020 a prináša úžasnú novobarokovú architektúru a rad historických staníc. Ovládajte slávnu DB BR 440 alebo BR 442 a prepravoujte cestujúcich cez údolie Dunaja. Alebo vyrazte so silnou BR 185 a dovezte náklad na miesto určenia.Train Simulator 2020

NORFOLK SOUTHERN N-LINE

Americké železnice a úzkokoľajky, najmä na juhovýchode, dlho predmetom obdivu vďaka svojmu jedinečnému a úchvatnému štýlu, ktorý dodáva Severnej Karolíne jej klasický šarm. Tu vás čaká náročná výzva pri obsluhovaní GP38-2 alebo GP40-2.

vlaky

SOUTH WESTERN MAIN LINE

South Western Main Line prepája nákladné prístavy a ponúka letné prímorské špeciály a denne vypraví cez 140 vlakov. Pozrite sa do New Forest a ponorte sa do autentickej a strhujúcej grafiky juhoanglického pohoria. Pre tunajší kraj sú typické BR Class 444 a BR Class 450, ktoré vám budú úplne k dispozícii.

simulator vlaky

VIZUÁLNA KONTROLA – NOVINKA!

Train Simulator 2020 novo obohatí váš zážitok vďaka pridaným vizuálnym efektom! Upravte si kontrast, okolité nasvietenie, intenzitu slnečného svetla a zorné pole. Zapnite zatienenie okolím, dynamickú hĺbku ostrosti a adaptívny efekt bloom. Rovnako tu nájdete celý rad filtrov pre fotenie obrázkov z hry, a to vrátane vinetácie, sépia, čiernobieleho režimu a ďalších.

trainz

JAZDITE

Vďaka bezkonkurenčnej autentickosti lokomotív v hre Train Simulator 2020 budete mať kompletnú kontrolu. Starajte sa o svoje lokomotívy, pasažierov, bezpečnostné systémy, signalizáciu a veľa ďalšieho z pohodlia svojej kabíny, v ktorej sú ovládacie panely dokonale vymodelované podľa skutočných vlakov.

trainsimulator

UČTE SA

Zapíšte sa na TS Academy a zahájte svoju kariéru virtuálneho rušňovodiča či technika. Či už ide o elektrické, dieselové, či parné lokomotívy, naučíte sa pracovať s niekoľkými najúžasnejšími strojmi na svete.

simulator train

TVORTE

Pomocou Train Simulator Editor budujte sýte svety vďaka ľahkým a prístupným nástrojom. Vytvárajte vlastné železnice a zdieľajte ich s ostatnými hráčmi cez Steam Workshop alebo si vyskúšajte tisíce komunitných výtvorov, ktoré už sú k dispozícii.

vlakový simulátor

ZBIERAJTE

Vybudujte si snovú sadu trás, lokomotív, vlakov, predĺženie železníc a vozového parku vďaka širokej škále obsahu z obchodu Steam. Nech sa už zaujímate o čokoľvek, vďaka stovkám dostupných prídavkov si budete môcť svoju zbierku podľa ľubovôle rozšíriť.

vlaksimulator
 


zdielaj na:
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť